42-v. täynnä tänään,

onkohan elämäni nyt puolivälissä ?
Toivottavasti loppupuolen meno on tasaisempaa...
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

onnea, vai pahoitella...:)

T.Toivo

Äänestä
  • kiitos.
    En silti voi uskoa niitä, jotka vannovat "en päivääkään vaihtaisi pois", vaikka T. Rautavaaraa
    ihailenkin.

    Äänestä

  • herkkäyksilö kirjoitti:

    kiitos.
    En silti voi uskoa niitä, jotka vannovat "en päivääkään vaihtaisi pois", vaikka T. Rautavaaraa
    ihailenkin.

    ja mennyttä aikaa ihmettelen...Siis minne se aika on mennyt...kun sitä ei näy missään...Onni sentään olla vielä elossa...:)

    T. Onni

    Äänestä

Mä luulin, että elämä on ohi, kun täyttää 30. Eikö se näin olekaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


herkkäyksilö kirjoitti:

onkohan elämäni nyt puolivälissä ?
Toivottavasti loppupuolen meno on tasaisempaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu