"Former German Chancellor Helmut Kohl reportedly told Iranian businessmen in Germany that he agreed with statements by Iranian President Mahmoud Ahmadinejad that the Holocaust was a “myth”, the semi-official Jomhouri Islami reported on Monday."
http://www.iranfocus.com/modules/news/article.php?storyid=6086article.php?storyid=6086
Miksi tämä aihe pitää jatkuvasti poistaa, jos siinä ei ole mitään salattavaa?
http://www.iranfocus.com/modules/news/article.php?storyid=6086article.php?storyid=6086
Miksi tämä aihe pitää jatkuvasti poistaa, jos siinä ei ole mitään salattavaa?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Miksi holocaustin kyseenalaistaminen on rikos euroopanmaissa? Tapahtuman tutkijat heitetään häkkiin. Puolueeton tutkinta on rikos. Elämme kuitenkin "muka" vapaassa euroopassa ,jossa sananvapaus on yksilön perusoikeuksia?.
Nämä kysymykset kertovat enemmän kuin sata vastausta.
Sananvapautta rajoittavat äärimmäisen ankarat holokaustilait todistavat täydellisesti kaasukammioiden olleen liittouman sotapropagandaa. Nämä massamurhafanit ottavat hyvin suunnitellun propagandan tosissaan ja viis veisaavat holokaustilaeista. Eliitti oikein suoraan sanoo, että holokausti ei ole totta ja me pidämme totuutta yllä laeilla.
Jomhouri Islami on Iranin hallituksen omistama lehti. Enpä menisi uskomaan noin vain niiden kirjoituksia. Vaikuttaisi olevan iranilaisille suunnattua propagandaa, jolla yritetään siirtää huomio pois maan sisäpoliittisista ongelmista, kuten esimerkiksi valtava työttömyys.
tammikuussa Teheranissa sanomassa, että mitään holokaustia ei ole ollut koskaan.
Muistan myös tämän entisen liittokanslerin lausunnon. Heti seuraavana päivänä Kohlin avustaja kielsi Kohlin koskaan tuollaista puhuneen. Tottakai tälläiset yksityiset puheet heti kielletään.
Totuus on kuitenkin se, että holokaustista ei ole mitään todisteita. Ne kauhukuvat, joita maailmalla näytetään, kun ruumiita pusketaan joukkohautoihin, ovat tietysti aitoja. Nämä kuolivat kuitenkin sodan loppuvaiheessa pilkkukuumeeseen ja aliravitsemukseen. Eihän näitä poloisia kukaan sodan loppuvaiheissa ruokkinut.
Ehkä tärkein asia on muistaa, että läsiliitoutuneet yhdessä kommunistisen Neuvostoliiton kanssa aloittivat 2. maailmasodan. Käsky tuli "juutalaisilta" kasaaripankkireilta USA:sta. Samoilta piireiltä on nyt tullut käsky aloittaa mahdollisimman pian 3. maailmansota.
enemmän kuin USA:n, Saksan, tms. hallituksiin.
ei olisi tarvetta sensuurille.
http://www.onethirdoftheholocaust.com/