Mihin jehovantodistajat

Tuossa toisessa ketjussa sanottiin aika hyvin asia. Taitaa olla niin että uskon kohde on

HALLINTOELINKRISTUS

kuulostaa hassulta, mutta ei ole kun asiaa ajattelee.
3386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

palvovat "tornia".
Joka salin kyljessä on tuo inhoittava epäjumalanpalveluskohde:TORNI!

Äänestä

  • ...liene toiseksi vahvin nappula shakissa,kö ?!?
    Ellei liene käsillä typo-erhettä ja kyse on Törnista,kö ?!?
    Joka taasen lienee yksi Suomen kuuluisimmista ulkomailla palvelleista militanteistamme,kö ?!?
    ;-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskovat? kirjoitti:

Tuossa toisessa ketjussa sanottiin aika hyvin asia. Taitaa olla niin että uskon kohde on

HALLINTOELINKRISTUS

kuulostaa hassulta, mutta ei ole kun asiaa ajattelee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu