Demuja hullumpi verotus ei kokkareille

vaan nyt aletaan jo liittämään alueita stadiin paskaakaan kenestäkään välittämättä!

Vanha sanonta pätee: Kokoomus pitää huolen...stadista!
3194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hommailut kuin paavi natsien touhut!

Äänestä

rahat Stadin kekkulien pelleilyihin.

Sipoosta piti ottaa alue rakentamiseen eikä täyteen
rakennettua aluetta. Pelkkää paskiaisten ketkuilua.

Äänestä

Ei Kokoomus Stadista snaijaa tai haluu snaijata p....kaan. - Tää on vaan tätä porvarihallituksen eufooriaa II, edellinen oli 15v sitten, kun NATO-lupa annettiin Moskowaan, "hoidettiin" lama jne.

EsKa rules!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


riitä´ kirjoitti:

vaan nyt aletaan jo liittämään alueita stadiin paskaakaan kenestäkään välittämättä!

Vanha sanonta pätee: Kokoomus pitää huolen...stadista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu