Surkeet suomalaiset

Jestas miten onnettomia otoksia.
Joku akka kuvaa kakaraansa ja hokee: hyppää..hyppää jo... Ja etukäteen tietää mitä tapahtuu.
Sitten lopuksi käheää tupakka-kalja röhäistä naurua päälle.Jestas että suomalaiset on surkeeta sakkia. I
3209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

USA:ssa valitaan ohjelmaan 100000 videosta parhaat

Suomessa valitaan 100 videosta parhaat

Äänestä

vaikka miten selittäisi, suom. laatu on aina huonoa

Äänestä

huonoja sarjoja ja elokuvia sun muita telkkari täynnä, mut paras ennaltaehkäisevä keino joutua moista sontaa katsomasta, on lukea ohjelmatarjonta etukäteen ja vaihtaa kanavaa tai pistää telkku kiinni:) Mä en osta enää ruottalaisten tekemää Turun Sinappia, koska siitä puuttuu tietty entinen maku.. joten ostan ny Auraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotivideot kirjoitti:

Jestas miten onnettomia otoksia.
Joku akka kuvaa kakaraansa ja hokee: hyppää..hyppää jo... Ja etukäteen tietää mitä tapahtuu.
Sitten lopuksi käheää tupakka-kalja röhäistä naurua päälle.Jestas että suomalaiset on surkeeta sakkia. I

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu