tänä kesänä 15 markkaa, ja vessassakäynti 10 markkaa! Kaljaa saat 10 markalla, siis halvempaa kuin jäätelö. Vessassa pitää käydä puistossa, ei maksa mitään. EURO ON TULLUT JA VIE MEDIDÄT PERIKATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!
Tiesittekö että yksi
jäätelöpallo maksaa
3178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
hinnoiteltu hyvin!!! ostin viidelle jäätelötötteröt 15e herraisä markoissa 90mk
arvokasta on jäde nykyisin!
kun loppuja heitettiin puluille . joo