Stallari propaganda riittää

onhan ollut melkoisen länsimaavihamielisiä viestejä!
Minkähän maalaisia nämä todellisuudesa on?
5233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samanlaisia ihmisiä olemme periaatteessa kaikki. Itä-Länsi vastakkainasettelu on keinotekoista ja tarkoitushakuista. Kun menee tarpeeksi kauaksi länteen tulee lopulta itään ja päinvastoin.

Äänestä

Ja DDR 1989.. HERÄÄ!!!!
Tervetuloa nykyaikaan!

Ei ole muita kommunisteja kuin Kuuba ja P-Korea...

Äänestä
  • STALINISMI jota SKP pitää pystyssä??????

    On kyllä vähäinen joukkio n.-1% kansasta!

    Äänestä

Nationalismi on idiotismia!

"Nationalism is an infantile disease. It is the measles of mankind."
~ Albert Einstein

nationalismi on isaänmaallista rasismia.

Ja rasistit on pellejä!

Äänestä

tosi härskiä tekstiä suoltaa multinikki iiromikes!

Iiro kuuluu johonkin muuhun potulaatioon kuin Suomeen!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nyt... kirjoitti:

onhan ollut melkoisen länsimaavihamielisiä viestejä!
Minkähän maalaisia nämä todellisuudesa on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu