Lipevä Serkku

Ajellessaan kauniilla kumpareisilla mäki taipaleilla, Sain oivan ajatuksen jota toteutan nyt.

Miksei luojamme jonka kaikki tunnemme jo koulu ajoista lähtien, ole koskaan ajatellut tehdä mäki osuuksista joustavia.
1140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nakkisämpylöiden popsimisessa uusi maailmanennätys

Julkaistu: 4.7.2007 22:07

stt–afp–dpa

New York. Amerikkalainen Joey Chestnut saavutti keskiviikkona uransa huippuhetken voittamalla vuotuisen nakkisämpylöiden syönnin maailmanmestaruuden New Yorkissa. Kaiken lisäksi hän rikkoi vanhan maailmanennätyksen pistämällä 12 minuutissa poskeensa peräti 66 sämpylää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matti3P kirjoitti:

Ajellessaan kauniilla kumpareisilla mäki taipaleilla, Sain oivan ajatuksen jota toteutan nyt.

Miksei luojamme jonka kaikki tunnemme jo koulu ajoista lähtien, ole koskaan ajatellut tehdä mäki osuuksista joustavia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu