Ex-illuminati kertoo totuuden

Zagami

8

1971

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 720. asteen muropaketti

      Sehän voi olla disinfoagentti puhumassa läpiä päähänsä ja harhauttamassa ihmisiä?

    • penkistä kiinni

      Ja nyt sitten heikkohermoiset Bush-lampaat voivat ottaa sen iltadiapaminsa sillä tässä tulee Zagamin haastattelusta tiivistelmä.

      Koko haastattelu:
      http://video.google.com/videoplay?docid=2613809334974855798

      Leo Zagami oli siis 33 asteen vapaamuurari ja hänen sukunsa on sukua Englannin kuningasperheelle. Zagami vaihtoi puolta kun hommat alkoivat mennä liian pitkälle.

      Zagami kertoo mikä illuminati on. Illuminati on yhtä vanha kuin on Vatikaanikin. Illuminatin ylin henkilö on Paavi. Zagami täsmentää, että wikipediassakin oleva määritelmä 1700-luvun illuminatista oli vain pieni ryhmä, eikä sillä koskaan ollut mitään todellista merkitystä.

      Illuminatissa kaikki siis koostuu vapaamuurareista ja Vatikaanista. Muurareista ja Vatikaanista totuuden tietää vain korkein eliitti. Vapaamuurari alkaa saamaan tietoa totuudesta kun hänen asteluku on 30-33. Asteet eivät kuitenkaan lopu tähän. Zagami sanoo, että hän oli korkealla kahdella muullakin asteikolla koska on siniverisestä suvusta.

      Zagamin mukaan vapaamurarius toimii koska se tarjoaa kaikille "onnea". Muurarius muuntuu maanosasta toiseen mentäessä. Esimerkkinä hän sanoo Skandinavian, jossa matalat muurariasteikot noudattavat kristillisiä arvoja kun taas arabimaailman muurarit noudattavat islamilaisia tapoja. Korkeimmalla eliitissä saat tietää, että Koraanilla ja Raamatulla ei ole mitään merkitystä, koska ne eivät ole totta. Illuminaatin eliitin usko yhdistyy ja he palvovat Saatanaa. Saatana on ainoa henkiolento joka yhdistää kaikkia uskontoja ja sitä he porukalla palvovat.

      Yllättävää oli, että illuminatin tavoite todellakin on Amerikan tuhoaminen ja se toteutetaan talouden romahduttamisella. Zagami sanoo, että alasajo on jo alkanut ja illuminati pumppaa USA:sta kaiken irti minkä vielä ehtivät. Kyse on muutamista vuosista enää.

      Tavallaan yllätys oli myös Paavin ja Vatikaanin sionismi. Heidän agendansa todellakin on sionismi ja Saatanan palvonta.

      Holokaustista ja toisesta maailman sodasta kysyttäessä Zagami hieman naurahtaa ja sanoo, että eikö asia nyt ole päivän selvä. Sionistit järjestivät niin sanotun holokaustin nimenomaan Israelin valtion perustamiseksi. Zagami muistuttaa että Bushin isoisä Prescott Bush oli suoraan vastuussa ja järjestämässä Hitlerin nousua ja toista maailman sotaa.

      Skull & Bones on kiistatta USAn pahin salaseura ja he yhdessä Rockefeller ja Kissinger jne sukujen kanssa ovat vastuussa Amerikan alas ajosta ja dollarin romahduksesta.

      911 iskuja hän kommentoi sivulauseessa ihan kuin se olisi jo koko maailman tiedossa, että kyseessä oli osa New World Orderia, that's it. Muurarit taitavat tietää totuuden niin laajasti, että se on ollut heille osa arkea jo kohta 6 vuotta. Ei siitä näköjään edes numeroa enää tehdä.

      Numeron Zagami sen sijaan tekee siitä, että illuminatin ehdoton tavoite on saada jokaiselle maailman ihmiselle mikrosiru ja kun tämä tapahtuu niin olemme hänen mukaan eliitin orjia iänkaikkisesti. Hän lisää: "wake up world!"

      No juu, pari asiaa tuli uutena kuten tuo Vatikaanin Saatanan palvonta tuossa mittakaavassa. Ja se, että jopa itse Rockefeller ottaa komennot vastaan suoraan Vatikaanista.

      Vapaamuurarit ne taitaa tietää jotain mitä me ei tästä maailmasta tiedetä.

      • voimala

        Miten Israel ja juutalaisuus mahtaa muutoin littyä aiheeseen, sivustoilla on pyörinyt dokumenttejä Israelin uudesta oikeustalosta Jerusalemissa.
        Siinähän näitä symboleja piisaa, valmis dollaripyramidi silmineen harppeineen ja vatupasseineen.


      • todella hyvä
        voimala kirjoitti:

        Miten Israel ja juutalaisuus mahtaa muutoin littyä aiheeseen, sivustoilla on pyörinyt dokumenttejä Israelin uudesta oikeustalosta Jerusalemissa.
        Siinähän näitä symboleja piisaa, valmis dollaripyramidi silmineen harppeineen ja vatupasseineen.

        Kysymyksesi on erittäin olennainen ja jos tuohon vastauksen tietäisi, niin oltaisiin äärimmäisen lähellä koko totuuden paljastumista. Se mitä tiedetään niin vapaamurareille ja Vatikaanille Israel on jonkinlainen "pyhä" paikka tai vastaava. Itse näen asian kuitenkin niin, että rivijuutalaiset ovat ihan yhtä aivopestyjä kuin me kaikki muutkin. Sionistithan uhrasivat raakasti satojatuhansia juutalaisia holokaustissa jotta saivat sen hetkisen illuminatin päämäärän toteutettua eli Israelin valtion. Jos joskus tämä kaikki selviää juutalaisille niin se on sionismin ja muurauksen loppu. Näin en usko kuitenkaan käyvän ihan hetkeen.

        Olen itsekkin nähnyt kuvia näistä Jerusalemin satanistisista symboleista ja niillä ilmeisesti eliitti kertoo muille jäsenilleen vallastaan. Rivijuutalaiselle nuo symboolit eivät sano mitään.

        Mutta tosiaan jos tämän sionistien perimmäisen agendan saisi joskus selville niin silloin viimeinen pala loksahtaisi kohdalleen. Täytyy yrittää etsiä lisää Zagamin haastatteluja.


      • hallitsijasta

      • myös valaiseva
        voimala kirjoitti:

        Miten Israel ja juutalaisuus mahtaa muutoin littyä aiheeseen, sivustoilla on pyörinyt dokumenttejä Israelin uudesta oikeustalosta Jerusalemissa.
        Siinähän näitä symboleja piisaa, valmis dollaripyramidi silmineen harppeineen ja vatupasseineen.

        artikkeli:
        http://www.thegoldenreport.com/asp/jerrysnewsmanager/anmviewer.asp?a=817&z=2

        The Roots of Evil in Jerusalem.


    • komia on :)
      • voimala

        Näittekö sattumalta uutislähetyksessä minkä "helyn" Saksan liittokansleri Merkel sai kaulaansa Israelin vierailullaan, olipa iso kärki alaspäin ripustettu pyramidi suorakulmineen, ja lauletaan taas ,, keeevät toi keevät tooii muuuraarin, keeväät toiioi,, jne


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      36
      2161
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      64
      2002
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1930
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      387
      1663
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      103
      1631
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1464
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1082
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      73
      895
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      889
    Aihe