ärsyttävästi. Eli ennen sarjan alkamista tulee aina sellainen pieni pätkä, jossa sarjan naiset ovat tutkimassa ruokalistoja ja valittavat annosten hinnoista.
Samanthalta jää lause kesken, eli hän on sanomassa, että silloin kun hän tuli kaupunkiin, ainoa juttu, joka maksoi yli kaksikymppiä oli... Jotenkin tuohon tyyliin lause muistaakseni meni. Osaisiko joku kertoa kuinka lause päättyy?:)
Mainospätkä
jää kesken..
2
606
Vastaukset
- käteenveto transulta
käteenveto transulta
- heh
Ja aivan syystä jätetty kesken ;-D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823243
- 922935
- 532202
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201645- 191514
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81477Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181385Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351315Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61228