onkohan kenenkään muun asumassa taloyhtiössä yhtä vittumaista häirikköä kun on meidän talossa.meidän talon häirikkö hakkaa pattereita kello 6.15 ja välillä paukuttaa pattereitaan yölläkin.
kyllä vituttaa
minä vaan
31414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hahhaa olen siis onnnistunut ja saanut sut hermostumaan. Nyt sä nillität täällä haahhhaa, arvaa auttaako. Lupaan, että paukutus tulee vaan lisääntymään sun avautumisen takia haaahhaaa!!!!!
Joskus oli sellanen tapaus että joku ihmetteli kun patteria hakattiin , niin selvis että joku äijä laitto koiran patteriin kiinni kun lähti kotoa. poliisi asiahan siitä tuli.
Minä laitan sinut patteriin kiinni ja paukutan niin paljon ku haluan. Sä et täällä koiria syytä tai mustamaalaa. On teillä siellä jampassa omatkin ongelmat, koiria ette syytä.