vihreät nai naton

missä on vihreitten selkäranka nyt kun sitä eniten tarvittaisiin?
saatanan limanuljaskat.
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missä se sitten pitäisi olla !

Ihan oikeasti ajatellaan monia asioita nyt.

Josd poika naisten tai päivastoin, pitäisi jotain mielenositusta olla, rikkomassa paikkoja tai vastaavia uusavuttomien hommia

Nyt viimeistään uusavuttomatkin, edes jotain työntapaista tekemään. Jos sitä tarkoitat, että jopa aletaan etsimään jo puolesta jotain työnreunaa.

Kuitenkin ihmis elopitkä. Niin edes jotain pitäisi alkaa opetteleen, se kuitenkin sitten edestä löytyy. Ei enään v 2007 riitä, että sidotaan johonkin sillankaiteeseen itsensä kiinni. Tulee vain itsestä naurunalainen, kuten jo Greenpeacen homopojat alkaa olemaan

Äänestä

Ilmankos vihreät kampanjoivat vaaleissa taannoin Naton ylijäämä kaulahuivien kera.

Äänestä
  • jotta Cronberg sai työpaikan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ns.huoraaminen kirjoitti:

missä on vihreitten selkäranka nyt kun sitä eniten tarvittaisiin?
saatanan limanuljaskat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu