RAKENNUS

Toivoisi että talon jossa asuu historiaan voisi tutustua vaikkapa netissä.Myös suojelutalojen tehdyt ja hyväksytyt muutokset olisi kiva nähdä.
1318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Että jonkun toisen pitäisi tehdä ne sinulle? Senkun teet itse! Ja muutokset on rakennusvalvontaviraston arkistossa niin että sinne vaan kipinkapin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PERINTÖ kirjoitti:

Toivoisi että talon jossa asuu historiaan voisi tutustua vaikkapa netissä.Myös suojelutalojen tehdyt ja hyväksytyt muutokset olisi kiva nähdä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu