Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mun kulli ja Koolla on väliä!

Mun muna on jäykistyneenä 8cm pitkä ja oon 12 wee!
Kyllä huomaa että koolla on väliä kun mun munalla tökkii :))))) Jää kaikki samanikäset pikkumunat lähtöviivalle kun mä mun 13cm ympärysmittasella munalla jyskytän eteen päin!
Onko hyvän kokonen!!!=!`!???!!1
1603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sanoisin että se on juuri sopiva pääsiäismunaksi - ei muuta kuin kaunis kääre päälle ja koriin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jesse kirjoitti:

Mun muna on jäykistyneenä 8cm pitkä ja oon 12 wee!
Kyllä huomaa että koolla on väliä kun mun munalla tökkii :))))) Jää kaikki samanikäset pikkumunat lähtöviivalle kun mä mun 13cm ympärysmittasella munalla jyskytän eteen päin!
Onko hyvän kokonen!!!=!`!???!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu