Tulin juuri

hotellin saunasta,siellä oli ruma akka joka piereskeli ja tupakoi,voi v#### mitkä elämäni löylyt!!!!!!!!!!!
4250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

piereskellä,onhan se pienempi paikka sille sopivampi ja yksin siellä ,joten antaa palaa!

Äänestä

saunassa paukutellut ja tupakoinut? Ja rumakinko vielä?

Olethan kunnon aromilöylyt saanu. :)

Äänestä
  • Mikäli tdellakin tapahtui saunomistiloissa..löylyssä, pesuhuoneessa tai pukuhuoneessa/vilvoittelutiloissa...Grrr..

    Äänestä

Saunassa pierut eivät kyllä haise. Ei ainakaan omani ja minä olen perehtynyt asiaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YÖKÖTTÄÄ kirjoitti:

hotellin saunasta,siellä oli ruma akka joka piereskeli ja tupakoi,voi v#### mitkä elämäni löylyt!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu