Vantaalta foorumille

tällasta! Onko joku samaa mieltä mun kanssa, että Arin pikkupoikamaisuus on pelkkä muisto tänään. Makee kundi!
http://picasaweb.google.com/gueststarring/AriKoivunenHotelliVantaa1872007
12995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ilokseen kattelee. Nuo hiukset on kyllä ihanat. :D

Äänestä

Hienoja kuvia! Kiitos nettiin laittajalle ja linkittäjälle!

Onhan tuo Ari komeaa katseltavaa!

Äänestä

Tärkeintä kai että laulutaito ja lavaesiintyminen on kehittynyt.

Onhan ulkonäkö tietty osa kokonaisuutta, joten menköön tän kerran, eli juu, on ollut huomattavaa kehitystä myös ulkomusiikillisilla sektoreilla;D

Äänestä

kuvia. No Erkistä ja Lucasta oli YKSI hyvä kuva. Ari näytti koulukodista karanneelta vintiöltä. Ei siitä taida miestä tulla ainakaan tänä kesänä vielä. On sillä niin karseet ilmeet ettei taida enää diggailla hommaansa. voi pientä lökäpöksyy, oli niin laihtuneen näköinenkin taas. Sitä se on kun ryyppää vaan eikä muista syödä ollenkaan.

Äänestä

Arin karisma tulee esiin valokuvista. Siis aivan mahtavia kuvia. Kyllä näin on. Kuvauksellinen kaveri.

Äänestä

voisi jo lähes murrosikäiseksi uskoa! fanitkin alkavat lähentyä sitä ikää!

Äänestä
  • taas erittäin välkky.

    Äänestä

  • alle 30-kymppiset näyttää teineiltä. Oma mummoni kauhisteli kun lääkäritkin näyttää ihan kakaroilta ja niiden pitäis antaa sitten tutkia ja kopeloida paikkoja. Sä oot vissiin se Kriden mummofani, eiks vaan?;D

    Äänestä

  • kaikki.. kirjoitti:

    alle 30-kymppiset näyttää teineiltä. Oma mummoni kauhisteli kun lääkäritkin näyttää ihan kakaroilta ja niiden pitäis antaa sitten tutkia ja kopeloida paikkoja. Sä oot vissiin se Kriden mummofani, eiks vaan?;D

    tunnistaa siitä että he kuuntelevat Idols-Aria hurmiossa. Toinen faniryhmä on sitten ne pikkutytöt mutten kuulu niihinkään.

    Äänestä

  • mummothan kirjoitti:

    tunnistaa siitä että he kuuntelevat Idols-Aria hurmiossa. Toinen faniryhmä on sitten ne pikkutytöt mutten kuulu niihinkään.

    on nimeltään mitä ilmeisemmin kusiaivot.

    Äänestä

oli kyllä kaiken huippu, vähän mä repesin, kiitos hyvistä kuvista.

Äänestä
  • hyvä huumori ja rento meininki. Muutenkin kivoja kuvia, kiitos linkistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laitettu kirjoitti:

tällasta! Onko joku samaa mieltä mun kanssa, että Arin pikkupoikamaisuus on pelkkä muisto tänään. Makee kundi!
http://picasaweb.google.com/gueststarring/AriKoivunenHotelliVantaa1872007

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu