Suomi

Suomi on huono maa, jonka asukkaat koostuvat väkivaltaisista varkaista.
7291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

käyttänyt ketjullista lompakkoa vain ulkomailla.

Äänestä

opettamaan meille hyviä islamilaisia käytänteitä.

Muslimivarkaalta katkaistaan aina käsi, tuo on tehokas peloite.

Äänestä
  • Olet tervetullut tälle palstalle! Minä jo luulin, että kokoomusnuoret ovat kuolleet sukupuuttoon!

    Äänestä

  • Taisipa olla eka viesti, jossa toivotaan tänne lisää muslimeja ja
    hyviä islamilaisia käytäntöjä.
    Kuoliaaksi kivittäminen vielä, niin se on siinä.

    Äänestä

  • NUMBER ONE kirjoitti:

    Taisipa olla eka viesti, jossa toivotaan tänne lisää muslimeja ja
    hyviä islamilaisia käytäntöjä.
    Kuoliaaksi kivittäminen vielä, niin se on siinä.

    Kivittäminen ei sovi Suomeen talviolosuhteiden takia, suosittelen sen sijaan perinteistä puukotusta.

    Erotilanteessa Suomessa tapahtuu 20 tappoa vuodessa. Suosittelen, että nämä kunniamurhat laillistetaan niin eivät rumenna tilastoja.

    Meillä on jo täällä hyvät islamilaiset käytännöt.

    Äänestä

järkevät perustelut puuttuvat, amiskamaa koko avaus.

Äänestä
  • virhe; "avaus" pitää olla "Suomi".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on huono maa kirjoitti:

Suomi on huono maa, jonka asukkaat koostuvat väkivaltaisista varkaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu