WTC7 todisti salaliiton!

Alkukysymys? Miksi WTC7 piti räjäyttää? WTC7: räjäytystä tuskin täytyy tässä todistella, sillä uskon, että kukaan ei halua näyttää tyhmältä, epäilemällä sitä.

Mitä todennäköisemmin, kyseessä oli ajastettu räjäytys? Menikö joku pieleen, ettei se räjähtänytkään ajallaan, vai? Se on vähän epäselvää..

Lienee kuitenkin selvää, että ulkomaaninvaasion ohella WTC1:sen ja 2:sen tuhoamisella mahdollistettiin WTC7:n salaisuuksien tuhoaminen...?

Se mikä on vielä epäselvää... Mitä siellä WTC7:ssa oli niin "tulenarkaa", että se piti tuhota silläkin uhalla, että koko salaliitto paljastuu?

Onko veikkauksia? Sehän oli juuri paljolti hallinnon rakennus
6575
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pari kädetöntä amatööriä suunnitteli paukut ja epäonnistui pahemman kerran. Aikataulu petti, kone lensi yli (muistakaa että eka kone tuli suoraan WTC7:n yli!) panostustakin oli jotenkin väärin.

Normaalia kun asialla on yks teksasilainen hevosmies ja sen kalakaverit.

Äänestä

Pensylvanian yllä oli tarkoitettu WTC7'n seinään, mutta jotain meni sitten pieleen.

Pitkän ja hartaan pohdinnan jälkeen päätettiin sitten räjäyttää WTC7 ilman lentokonenäytöstä.


Seikka johon voi kiinnittää huomionsa: CIA-NIST-LOBBAAJAT! Niitä piisaa! Juutalaistausta! Ja KAIKKIALLA maailmassa!

Äänestä

Taas jäit kiinni valehtelemisesta.

"Sehän oli juuri paljolti hallinnon rakennus"

Miksi valehtelet?

At the time of the September 11, 2001 attacks, Salomon Smith Barney was by far the largest tenant in 7 World Trade Center, occupying 1,202,900 sq. ft. (64% of the building) including floors 28–45. Other major tenants included ITT Hartford Insurance Group (122,590 sq ft), American Express Bank International (106,117 sq ft), Standard Chartered Bank (111,398 sq ft), and the Securities and Exchange Commission (106,117 sq ft). Smaller tenants included the Internal Revenue Service Regional Council (90,430 sq ft), and the United States Secret Service (85,343 sq ft). The smallest tenants included the New York City Office of Emergency Management, NAIC Securities, Federal Home Loan Bank, First State Management Group, Inc., Provident Financial Management, and the Immigration and Naturalization Service. The Department of Defense (DOD) and Central Intelligence Agency (CIA) shared floor #25 with the IRS. Floors 46–47 were mechanical floors, as well as the bottom 6 floors and part of floor #7.

http://en.wikipedia.org/wiki/7_World_Trade_Center


Eli siis, noin 6 kerrosta 47:stä oli hallinnon käytössä.

Mitenköhän on muun höpinäsi kanssa.. varmaan yhtä samaa sontaa sekin.

Äänestä
  • "Paljolti hallinnon" rakennus tarkoittaisi merkittävää osaa rakennukset kerroksista.

    Kerroksista noin 12% oli hallinnon käytössä, mikä on enintään 20% siitä mikä olisi "paljolti".

    Jotenka aloittajan tarinastakin vain 20% on totta, eli se että talo sortui eikä sitä enää ole.

    Äänestä

pihalla koko keisistä!

Kaikki teidän tarinanne osoittautuvat huuruisten ja/tai eläkkeellä olevien aivojen tuotoksiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiantuntija. kirjoitti:

Alkukysymys? Miksi WTC7 piti räjäyttää? WTC7: räjäytystä tuskin täytyy tässä todistella, sillä uskon, että kukaan ei halua näyttää tyhmältä, epäilemällä sitä.

Mitä todennäköisemmin, kyseessä oli ajastettu räjäytys? Menikö joku pieleen, ettei se räjähtänytkään ajallaan, vai? Se on vähän epäselvää..

Lienee kuitenkin selvää, että ulkomaaninvaasion ohella WTC1:sen ja 2:sen tuhoamisella mahdollistettiin WTC7:n salaisuuksien tuhoaminen...?

Se mikä on vielä epäselvää... Mitä siellä WTC7:ssa oli niin "tulenarkaa", että se piti tuhota silläkin uhalla, että koko salaliitto paljastuu?

Onko veikkauksia? Sehän oli juuri paljolti hallinnon rakennus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu