Pommittaa säännöllisesti keskustelupalstoja nimimerkillä KL. Mikä on hänen asemansa Kämy-hierarkiassa ?
kuka on Kim Lindblom ?
16
3751
Vastaukset
- Aurelianus
Sisulaisia
- älykkokaartiin
kuuluva kirjoittelija. Hänellä on jopa oma blogi.
- klghkj
Tunnettu kansallissosialisti jo 1980-luvulta.
- KysympäVaan
Olisiko hänessä ainesta SVL:n johtajaksi?
- Anonyymi
Onko lusinut ja miksi?
- Anonyymi
Kaikki vähänkään merkittävään asemaan päässeet kansallismieliset ovat lusineet Ruskean Talon kellarissa ja koulutettu Talon tavoille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki vähänkään merkittävään asemaan päässeet kansallismieliset ovat lusineet Ruskean Talon kellarissa ja koulutettu Talon tavoille.
Käsitit siis väärin mitä lusiminen tarkoittaa. Googlaa vaikka niin opit.
- Anonyymi00020
Anonyymi kirjoitti:
Käsitit siis väärin mitä lusiminen tarkoittaa. Googlaa vaikka niin opit.
Eipäs kun täysin oikein
- Anonyymi00014
RIP Limppu 😪
- Anonyymi00015
? ??
- Anonyymi00016
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
- Anonyymi00017
Minkälainen ääni kuuluu Turun Ruskean Talon ovikellosta?
- Anonyymi00018
Ei Ruskeassa Talossa ole ovikelloa, koska sinne ei mennä vaan sinne tullaan hakemaan!
- Anonyymi00019
Anonyymi00018 kirjoitti:
Ei Ruskeassa Talossa ole ovikelloa, koska sinne ei mennä vaan sinne tullaan hakemaan!
"Pettynyt elämään? Pettynyt lähinnä ruputalkkareihin, joiden Tummeli-turnajaisiin en ole toistaiseksi vielä päässyt mukaan."
- Anonyymi00021
Kun kuulet Plörbs tai Blörbs tai Blörps tai Plörps -äänen niin tiedät että pääsy Ruskean Talkkarineuvoston käsittelyyn on lähellä.
- Anonyymi00022
Anonyymi00019 kirjoitti:
"Pettynyt elämään? Pettynyt lähinnä ruputalkkareihin, joiden Tummeli-turnajaisiin en ole toistaiseksi vielä päässyt mukaan."
Taitaa stanssauskielto harmittaa vieläkin. Ne viiden kilon punnukset ovat Pariisissa standardisoitu SI-järjestelmään sopiviksi - ei niihin sovi stanssata mitään io-paskaa!
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle202656Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671679Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A71637Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1121590Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.471523Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell911454Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681366Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001214Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311147En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521106