Sen sijaan että teini-ikään tullut tyttäresi hankkii ensimmäisen seksikokeilun satunnaissuhteeella johonkin poikaan (ja saa ehkä taudin jne.), antaisitko hänen kokeilla seksiä avomiehesi/miesystäväsi (ei siis sukulaisuutta) kanssa?
Mitä naiset tuumitte tällaisesta? Onko edes käynyt mielessä tällainen menettely?
Mitä naiset tuumitte tällaisesta? Onko edes käynyt mielessä tällainen menettely?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Olet todella tyhmä.
Eikö ois viisaampaa naittaa hänet koiralle? Vitun hölmö, tuskin ees tosissas kysyit...
nupissa kaikki kotona?
Ja sillä miesystävälläkö ei varmasti oo tauteja ja miksi sitä pitäis ennalta kokeilla. Parasta kun hankkii sen ekan kontaktin ihan sen oman miehensä kanssa avioliitossa sitten papin aammenen jälkeen. Tuskin sitä kiinnostaa alkaa sinun satunnaishoitojesi jyystettäväksi
antaa mieheni veljen, neekrin hoylattavaksi pariksi viikoksi. saisi kaikki taudit ja huonot kokemukset siina samalla. sitten voisi jatkaa samaa rataa kuin minakin, olla ahlypatjana aina.
Meillä on mutsin kaa yhteinen panija. Hyvin jaksaa hoitaa kummanki.
niin silloin varmaan mahtuisi yksi lisää mukaan..:o))
Jos tyttäresi ensi kokeilut mies ystäväsi kanssa? Tyttö ihastuu kenties? Tai Te molemmat tulette raskaaksi hänelle? Tällaisia tapauksia on ollut. Siitä jos mistä tulee sitten soppa.
No en tosiaankaan antaisi.
kutsua paikalla lätkä/fudis/korisjoukkue opettamaan tytölle seksin saloja.
... antoi vain kahdelle: Hämeenlinnan Pallokerholle ja Parolan Panssarirykmentille.