Olen mies ja aprikoin että kuinka vanhana kannattaa penis karvat ajella? vai kannattaako ollenkaa?
Kuinka vanhana
karvat pois?
62384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minä olen muutaman vuoden pitänyt aivan lyhyttä karvoitusta alapäässä. Hyvältä näyttää ja tuntuu. Naisenikin pitää seksikkäänä. Ajelen joka aamu sängen samalla kuin parrankin. Suosittelen kyllä.
sinun kannattaa kysellä mieskavereiltasi kuinka vanhana he ajelivat ensikerran.
Samalla voitte vertailla mieskaveriesi kanssa jos heissä on karvaisiakin kumpi mielestäsi on kiihottavampi karvainen vai posliini kikkeli, samalla voit miettiä, jos kaveriesi joukossa on aikuisia miehiä, ja näet heidän posliinipallit, niin miltä sinun munasi mahdollisesti näyttäisivät aikuisena posliinina..
Itse ajoin ensimmäisen kerran penis karvani pois kun olin 20v vanha ja siitä lähtien olen ajellut alapään karvani säännöllisesti pois
Naiset luulisivat minua alle murrosikäiseksi vaikka muna on suuri ja karvat poissa. Miksi sitten pitää ajella kun karvat kuuluvat aivan normaaliin elämään?
"... kun karvat kuuluvat aivan normaaliin elämään?"
Yhtä hyvin niiden ajelu kuuluu normaaliin elämään.
Käyt parturissa leikkauttamassa hiuksiasi.
Karvoja nuo hiuksetkin ovat.