Kolhittu itsetunto

Mahtaa teitä nyt vituttaa, kun homo-ruotsalaiset olivat TAAS parempia kuin te.

Jokohan vihdoin ymmärtäisitte, että paikkanne on ravintoketjun lopussa katkaravun ja planktonin seurana?

Vetäkää nyt kuitenkin viinaa päänne täyteen jos se vaikka helpottaisi pahaa oloanne ja toisi lohtua surkeaan pikku elämäänne.
6239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyse ei ole kuin jääkiekosta.... Suomi on näyttänyt kyntensä todella tärkeissä asioissa jo aikaa sitten... Muistuupahan mieleen yhtä äkkiä eräs ruotsalainen puhelinmerkkikin joka on konkurssin partaalla, Nokian ansiosta!

Äänestä
  • Nokian paskapuhelimet ei ole mikään meriitti sen enempää kuin akankantokisatkaan. Sodatkin suomi hävisi häpeällisesti ja joutui luopumaan maista ja mannuista ja vieläpä maksamaan sotakorvauksia.

    Vedä siis handuun, HÄVIÄJÄ.

    Äänestä

  • Ikuinen kirjoitti:

    Nokian paskapuhelimet ei ole mikään meriitti sen enempää kuin akankantokisatkaan. Sodatkin suomi hävisi häpeällisesti ja joutui luopumaan maista ja mannuista ja vieläpä maksamaan sotakorvauksia.

    Vedä siis handuun, HÄVIÄJÄ.

    Todellakin, oi järjen valo, olet asian ytimessä pidä toi!

    Mikäs sitten on meriittiä kansakunnalle. ai joku marginaaliurheilulaji menestys vai?

    Äänestä

  • saunan takana on tilaa kirjoitti:

    Todellakin, oi järjen valo, olet asian ytimessä pidä toi!

    Mikäs sitten on meriittiä kansakunnalle. ai joku marginaaliurheilulaji menestys vai?

    Vedä ensin pää täyteen koskenkorvaa. Mikään ei ole niin hellyyttävä näky kuin umpikännissä vetistelevä suomalainen lätkäjuntti.

    Äänestä

Ei ruotsissa pelkkiä homoseksuaaleja ole. Varmaan ihan samallalailla kuin suomessakin ja ei homoissa ihmisinä ole mitään vikaa. Ihmisiä siinä missä muutkin.

Ravintoketjun lopussa ovat petoeläimet kuten leijonat.

Viinanjuomisen suomalaiset kyllä osaa juu. Tässä oli jotain perää. Katsoit sen varmaan jonkun toisen kirjoituksesta. Tuskin kovin moni kuitenkaan suruunsa lätkämatsin takia juo.

Äänestä

Jääkiekko on erittäin suosittu laji. Monet kaupungit kilpilevat saadakseen nämä kisat. Ei itse pelaajat haluaisi pelata joka kisoissa, mutta jäähallien omistajat sekä markkinointi koneisto vaatii kisoja joka vuosi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hymy kirjoitti:

Mahtaa teitä nyt vituttaa, kun homo-ruotsalaiset olivat TAAS parempia kuin te.

Jokohan vihdoin ymmärtäisitte, että paikkanne on ravintoketjun lopussa katkaravun ja planktonin seurana?

Vetäkää nyt kuitenkin viinaa päänne täyteen jos se vaikka helpottaisi pahaa oloanne ja toisi lohtua surkeaan pikku elämäänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu