http://www.youtube.com/watch?v=7QhS6FKeP1s&mode=related&search=
puske puskee, ei taitu millää, ja hups sitte se perä lähtiki alta ja mitää ei ollu enää tehtävissä.
takaveto ei puskis, ainakaan noin pahasti, ja se perä ei lähtis ihan noin äkkinäisesti ku tolla kolopallolla, (varottelis et kohta lähtee). Toisaalta kumminkin niin äkkinäisesti että ei ois sillonkaan enää paljoa tehtävissä.
Kamala
4
794
Vastaukset 4
Aikansa varoittelee ja kyllä lähtee - ajassa 2.55.
http://www.youtube.com/watch?v=86BnX2aHCds- ajettavuus
ei puske -> ei puskenut, edelläolleesta ainakin Astra olis painunu nokka eellä rengaskasoihin monta kertaa ja Rellukin onnistunu polttamaan kumia suht paljon.
Varottelee -> Varotteli, ja ainakin kerran näky kunnolla ku oli vielä mahdollista pelastaa tilanne, ja se pelastettiin.
Ja kas kummaa, kun peli menetettiin ni ei menty kylki edellä nurmikolle. vaan pysyttiin jopa asvaltilla.
Juu, kuplassa ei tainnu olla "ihan" yhtä paljon tehoa, mutta taisi olla "hieman" vanhempaa teknologiaa.
- testaajat
Tuossa testattiin kuinka huonosti ajotaidottomat ajaa. Kyllä tuollaistakin autoa pystyy ajaa nätisti limitillä elei ole ihan kädetön.
"Professional race driver"istä
ellen nyt ihan väärin ymmärrä ni tarkottaa kokeneempaa kilpa kuljettajaa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191480
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a6491454Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta201985Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.331905Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä235857- 58743
Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht233707Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o175681Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.88630Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut21611