UUS-NATSIT NIIN SANOTUSTI WHITE TRASH - PORUKKAA
SUURIN OSA UUS-NATSEISTA EI OLE TÖISSÄ VAAN ELÄVÄT SOSSUN RAHOILLA
UUS-NATSIT
11
1401
Vastaukset
- niakales
tuohon voi vastata että kaikki somalit tekevät työtä ja ovat rehellisiä
- pate ensimmäinen
Että molemmat ovat väärässä.
- siltä näyttää
Miten kukaan järkevä työnantaja palkkaisi oppimatonta ja sivistymätöntä mamua,vielä vähemmän somalia? Näitä harvoja nuoria on nyt nähty kaupoissa,kun niillä on joku kampanja saada uusia asiakkaita.
siltä näyttää kirjoitti:
Miten kukaan järkevä työnantaja palkkaisi oppimatonta ja sivistymätöntä mamua,vielä vähemmän somalia? Näitä harvoja nuoria on nyt nähty kaupoissa,kun niillä on joku kampanja saada uusia asiakkaita.
mutta iloiten palkkaamme oppimattomia ja sivistymättömiä suomalaisia, joita toki riittää. Tämä palsta on siitä oiva esimerkki.
- ettäs tiedät
Väitteesi kumoutui heti - buahahahaa!!!! Kommareilla ei koskaan ole kunnon argumentteja.
- ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
ANARKISTIT NIIN SANOTUSTI WHITE TRASH - PORUKKAA
SUURIN OSA ANARKISTEISTA EI OLE TÖISSÄ VAAN ELÄVÄT SOSSUN RAHOILLA- ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
toi ei ole mun viralline mielipide.
tarkotin tolla just sellasia jotka hyökkää esim. pesismailojen ja kirveitten kaa maahanmuuttajien kimppuun. - ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ kirjoitti:
toi ei ole mun viralline mielipide.
tarkotin tolla just sellasia jotka hyökkää esim. pesismailojen ja kirveitten kaa maahanmuuttajien kimppuun.ehkä maahanmuuttajien kimppuun, mutta osaavat silti olla yhtä väkivaltaisia!
- mamulorvijoille
Oli sitten vaikka pellefantti,kunhan on isänmaallisuuden ystävä,on tosi tärkeä ja arvokas
ihminen suomalaisille. - SoftRabbit
olen seurannut keskustelua uusnatseista, skineistä, nahkapäistä jne. Onneksi kyseiset yhteiskunnan ääri-ilmiöt ( voisinko sanoa yhteiskunnan abortit) ovat poistuneet suurelta näyttämöltä. On toki yhä olemassa skinejä, mutta he ovat onneksi ainoastaan riemullisen pieni ja harmiton lammaslauma johtajineen. monikulttuurisessa Suomessa. Kysyinpä kerran yhdeltä (perse)nahkapäältä mitä hän tietää omista juuristaan ja miksi hänellä on Kalevala-koru kaulassaan. Eipä kyseinen "korkeasti koulutettu" nahkapää osannut sanoa mitään. Eli heikkoja on helppo hallita. Ne jotkA eivät tiedä edes omia juuriaan, eivät voi arvostaa ketään. Tunnen sääliä niitä alikoulutettuja, huonosti elämässään kohdeltuja ihmisiä kohtaan, joita on kusetettu isolla kädellä. Mitä heille voi sanoa?
Ottakaa selvää faktoista ja manifestoikaa sen jälkeen!!!
JA mikä on se vitun puhdas Suomi???
Se että meillä on kaikenlasia sairauksia esim. sydän- ja verisuonisairauksia, kehitysvammoja, sokeritautia, huono näkö, ylipainoisuustta, keskittymishäiriöisiä lapsia jne. johtuu pelkästään siitä että me ollaan niin vitun SISÄSIITTOISIA! se ei ole luonnollista. et repikää siitä sitten ns. "puhdasta Suomea"... Todella ryperä ajattelutapa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264606Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17605- 67557
- 94542
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43486
- 47437