Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Huisin jänskää

MUa jänskättää ihan hirveesti, kun olen pelannut Tmpereen voittoa, voittaispa ne, niin olisin rikas, 500€ Tamun voitolle
3300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yksikön? Ettet pelannut 50O:lla sentillä?

Äänestä
  • tiätsä veikkoseni, että metrimitassa on senttejä, mun pikkulompsassa on vain euroja.

    Äänestä

Yksi äijä sadasta taisi pelata tampereen voittoa ja heti kun tulee maali niin tuntuu että jokaisella on ykkönen lapulla.

PS:Raavin äsken palleja kun kutitti ja nyt sormet haisee ihan juustosnackseille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jospa Tampester voittaa? kirjoitti:

MUa jänskättää ihan hirveesti, kun olen pelannut Tmpereen voittoa, voittaispa ne, niin olisin rikas, 500€ Tamun voitolle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu