Naapurinmies

...ihana olet sinäkin...öisin nään unta sinusta...
72141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

samoin ;)olet koko ajan mielessäni :D

Äänestä
  • jää kokonaan meille muille, ja arvatkaapa kuka osaa pitää parhaiten hauskaa, siinähän se, ette edes arvaa.

    Äänestä

  • asialle jotain ;)

    Äänestä

  • hmmm.... kirjoitti:

    asialle jotain ;)

    meinaat päästä paistille, sillä hän kiertää muidenkin ovien takana..

    Äänestä

  • naapuri jos kirjoitti:

    meinaat päästä paistille, sillä hän kiertää muidenkin ovien takana..

    tehtäiskö asialle jotain ;)??

    voitais vaikka tehdä ;)

    Äänestä

Onko koirasi myös blondi?

Äänestä
  • koirani blondi, mistä arvasit?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


naapurinblondi kirjoitti:

...ihana olet sinäkin...öisin nään unta sinusta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu