Ihmetyttää eräs asia. Täällä käyvillä äijillä on hirveet häräntappoaseet(18 ). Mitä ne näillä sivuilla käyvät elvistelemässä luulisi, että naisia on riittämiin, kun heillä on niin isot kalut ja naiset heidän mielestä "haluavat vain isoa" sekä ovat niin kovia panomiehiä.
Katselemme useasti digiviihdettä maksuttomalta kanavalta 69, silmiimme on pistänyt eräs seikka sieltä; filmeissä esiintyvillä miehillä ei tosellakaan ole mitään jätti aseita, vaan sellaisia 14-17 cm pitkiä, eikä sitä paksuuttakaan ole normaalia 4-5 cm enempää.
Johtuisiko se siitä, että tuollaisella normaalilla kullilla on paljon enempi tekoa kuin isolla esim. mahtuu mukavammin suuhun, peppuun ja pilluun.
Katselemme useasti digiviihdettä maksuttomalta kanavalta 69, silmiimme on pistänyt eräs seikka sieltä; filmeissä esiintyvillä miehillä ei tosellakaan ole mitään jätti aseita, vaan sellaisia 14-17 cm pitkiä, eikä sitä paksuuttakaan ole normaalia 4-5 cm enempää.
Johtuisiko se siitä, että tuollaisella normaalilla kullilla on paljon enempi tekoa kuin isolla esim. mahtuu mukavammin suuhun, peppuun ja pilluun.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei siinä pituudessa sinänsä ole ihmettelemistä, enemminkin paksuuksissa. Ei 4-5 sentin paksuus ole normaalipaksuus, keskipaksuus on noin4,2cm, ja 5 sentin paksuisia on vain korkeintaan parilla prosentilla miehistä. Täällä niitä paksukaluisia kuitenkin vilisee, jopa niinkin runsailla ylimitoilla kuin 6cm, joita tilastojen mukaan ei maailmassa ole lainkaan, muutamaa epämuodostumaa lukuunottamatta.
Näkeehän sen paksuuden pornofilmeistäkin,siis niissä missä on niitä maailman suurikaluisimpa kun naisten sormet ylettyvät helposti ympäri, myös peukalo ja etusormi. Tai sitten ovat poikkeuksellisen pitkäsormisia. Mulla peukalo ja etusormi ylettyy ympäri vain noin 5 sentin putkesta. Vaikka eihän se mulkunvarsi ole yhtä kova kuin rautaputki. Ja suuseksi sitten: Mulla ainakaan ei suu maksimi avoinna aukea enempää kuin että hampaitten väliin menee 4,5 cm, mutta kai niihin filmeihin valitaan naisia joilla on erikoinen suuvärkki, en tiedä.
Siihen pituuteen vielä: Kyllä täällä varmastikin voi olla moniakin 18-20 senttisiä, onhan niitä suomessa tuhansia, ja jos heistä vaikka 1% käy täällä kaluaan kehumassa, niin silloin niitä olisi täälläkin kymmeniä. Sensijaan kaikki kehujatjoilla on yli 22 senttinen, ovat thjänpuhujia provoilijoita.
Että ei ne niin valtavia ole niissä filmeissa, itsellä on ilman nettilisää 17 cm ja 4,5 cm vehje eikä ne nyt juuri isommilta näytä. Hyvin olen omallani tullut toimeen :)
Ainakin Suomessa valmistettaviin pornofilmeihin pääsemisen ehtona on noin 20cm pituus. Se, että tämän ketjun aloittajilla on pienet ja katkeruus kalvaa sisäkaluja, herättää meissä isokaluisissa riemastusta. Jatkakaa onnettomat samaan malliin ja kuvitelkaa vain, ettei niitä isoja ole. Tulee pikkuisille parempi mieli.
en ole nähnyt 20 cm dikkiä. Edes Henry The Great ei omista lähellekään tuon kokoista.
Miksi näitä "katkeria" kirjoituksia on? No, ehkä niiden kirjoittajia ottaa päähän vain nämä "ison omaavat naistensankarit", joilla ei taida olla loppujen lopuksi pahemmin isoa kalua, eikä paljon kokemusta naisistakaan.
"Katselemme useasti digiviihdettä maksuttomalta kanavalta 69..."
Milloin täältä digi 69 kanavalta tulee ohjelmaa? Nii ja näkyy siis maksuttomana?