Olette jo saattaneet huomata, että Arin syksyn keikkakalenteriin on tullut joitain lisäyksiä.
Kivasti saavat maata kiertää:) No mä luulen, että niitä tulee tuonne vielä lisääkin...
http://www.arikoivunen.fi/isoa/pages/keikat.php
Lisäyksiä keikkakalenterissa
11
668
Vastaukset
- huomattu
Hienoa että keikkaa riittää ja ympäri Suomenniemeä.
Tuo 9.11. tba keikka on muuten Kotkassa.- tiedät
että tba 9.11. on Kotkassa? Tiedätkö myös missä siellä?
- paidasta :D
tiedät kirjoitti:
että tba 9.11. on Kotkassa? Tiedätkö myös missä siellä?
9.11. Kotka Amarillo
http://www.popstore.fi/kauppa/images/ak_fftf_n_taka.jpg - paidasta
paidasta :D kirjoitti:
9.11. Kotka Amarillo
http://www.popstore.fi/kauppa/images/ak_fftf_n_taka.jpgmä bongasin nuo Oulun ja Tornion keikatkin jo keskiviikkoyönä. :D Eivät olleet silloin vielä ehtineet keikkakalenteriin.
- huomannut
Ari & Koivuset tulee Tornioon ja Ouluun peräkkäisinä päivinä marraskuussa, jee! Sinne! :D
- eikä jää tiet
tuntemattomiksi. Se reissaaminen ei kyllä varmaan kovin mukavaa ole, mut välttämätön paha et pääsee keikalle.
- joulukuussa??
Keikkoja ei ainakaan vielä näy joulukuussa ja tammikuunhan Ari meinaa lomailla etelän lämmössä.
Uuden levyn tekoaikaa...?- miettinyt.
Joko keikkoja ei ole vielä sinne myyty, tai sitten se alkaa tosiaan tehdä uutta levyä. Olihan puhe myös Raskasta joulua -levystä/kiertueesta, mutta olikos se niin, että sitä ei tänä vuonna tule?
Itse toivon, että saatais vielä muutama keikka buukattua tuonne joulukuulle tai marraskuun loppuun ja nimenomaan tänne pohjoiseen. :D - valmistautumaan ja
henkeäkin pitää vetää jossain välissä. Muutenhan ne vedetään loppuun heti kättelyssä. Ohan siitä esimerkkejä kuin sit käy.
- haastattelussa
miettinyt. kirjoitti:
Joko keikkoja ei ole vielä sinne myyty, tai sitten se alkaa tosiaan tehdä uutta levyä. Olihan puhe myös Raskasta joulua -levystä/kiertueesta, mutta olikos se niin, että sitä ei tänä vuonna tule?
Itse toivon, että saatais vielä muutama keikka buukattua tuonne joulukuulle tai marraskuun loppuun ja nimenomaan tänne pohjoiseen. :DTässä Ari sanoo että keikkoja on "joulukuulle saakka". Mutta onhan tästäkin haastiksesta jo kolme viikkoa...
http://www.iltasanomat.fi/videot/?cat=3&id=1403813&skip=9&ap=1 - tulessakaan
miettinyt. kirjoitti:
Joko keikkoja ei ole vielä sinne myyty, tai sitten se alkaa tosiaan tehdä uutta levyä. Olihan puhe myös Raskasta joulua -levystä/kiertueesta, mutta olikos se niin, että sitä ei tänä vuonna tule?
Itse toivon, että saatais vielä muutama keikka buukattua tuonne joulukuulle tai marraskuun loppuun ja nimenomaan tänne pohjoiseen. :DUutta Raskas Joulu -levyä ei ilmesty vuonna 2007.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096656Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884291L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453619TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133010Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6261610- 661028
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551003- 9989
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?199984Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47959