OLEN SEXIKÄS HEMAISEVA PÖRÖÖPÄÄ , ENKÖS OLEKIN
HURMURI!!!!!!!!!!! OLKAA EES MUN MIELIXXXXXXXX
SAMMOO MIELTÄ .HILPEET KILIKKAUS JUTTU
DÄSÄ NÄINnnnnnnnn
http://www.youtube.com/watch?v=L9mCjIHHeSM
HURMURI!!!!!!!!!!! OLKAA EES MUN MIELIXXXXXXXX
SAMMOO MIELTÄ .HILPEET KILIKKAUS JUTTU
DÄSÄ NÄINnnnnnnnn
http://www.youtube.com/watch?v=L9mCjIHHeSM
Vastaukset 8
Vanhimmat
sin oot huuhaan sexibommi ou jeeeeeees
varpunen ja Jope Ruonansuuta...On se hauska toi Jope, mutta kyllä tykkäsin Kikan versiosta enemmän, pakko sanoa:( Mut kiva kun ilmestyit huuhailemaan,
t. Et-varpunen
mutta kyllä ami aspelund laulo sen sentään kunolla
esiinyi pispalassa ja kikka oli mua kahtomassa
ja olin jopen ja kikaan kaa samassa ohjelma toimistossa ohjelma naiset ja nyt oon taas pispalassa kun lietsussa olin niin ykkin
heittelee, mut TOSI kiva taas "nähdä" sua täälkin, varpunen...
Olet linkitellyt monet monet upeat jutut, vaikka nyt oot ollukin poissa pitkään...
t. et-v
sexikäs hemaiseva pörröpää. Huono puoli, että en tiedä missäpäin maailmaa asustat. Älä vain sano, että tässä lähellä. Muuten olen alta aikayksikön rämpyttämässä ovikelloasi tai pahimmassa tapauksessa rääkymässä ikkunasi alla, että haluan
täällähän päin tamperetta mutta en ole ykkin kotona
vaan tampereen pispalassa kylässä
http://www.torpankurssikeskus.fi/GBR/images/ajokartta2.jpg
http://www.mukkulankesa.fi/konsertit/konsertit.html
Mukkulan kesä 2007
ikkunat kun pitää auki kuuluu musiikkikin.
Pispalassa en kuitenkaan ole saanut mitään muuta kuin Tampereella opiskellessa pari kertaa turpiin ja kerran mustalaiselta ns.kossua, pelkkää kusta.
Mutta jos olet siellä kylässä, kerro joskus missäpäin silloin, kun et kylässä. Eihän tästä Mansen seuduille kuin muutama sata kilsaa, äkkiä se hujahtaa.
Saat nyt hetken olla rauhassa, en rämpyttele ovikelloa enkä paru ikkunan alla ainakaan tänään. Huomisesta en mene sanomaan.