Mtv 3 uutisten mukaan Osama Bin Laden on edelleen teillä tietämättömillä, eikä häntä suurista etsinnöistä huolimatta ole saatu kiinni 11/9 terrori-iskuista syytettynä, eikä hänen olinpaikastaan ole tietoa.
Mitä sanoo Salkkarit jos Osama oikeasti löytyisi, kannattaisiko sitä Yhdysvaltojen puolesta tuoda julkisuuteen, koska mitäpä Osama voisi tunnustaa!
Mitä sanoo Salkkarit jos Osama oikeasti löytyisi, kannattaisiko sitä Yhdysvaltojen puolesta tuoda julkisuuteen, koska mitäpä Osama voisi tunnustaa!
Vastaukset 11
Vanhimmat
osamahan voisi jopa yrittää kiistää 9/11-iskut!! :D
kuka Osama?
Osama kuka?
osallisuutensa niihin iskuihin. Lukuunottamatta niitä feikki-nauhoja, joissa feikki-bin Laden myöntää olevansa iskujen takana.
jos osama on pysynyt ajan hermoilla niin hän todellakin väittäisi edelleen olevansa syytön.. koska tällöin jenkkilässä majailevat salaliittohörhöt saisivat lisää tuulta alleen.
Bushilla oli heti
ongelmaan ratkaisu: Hyökätään IRAK:n!!
Bush ehkä joutuu vielä itse sähkötuliin, ellei osa CIA:sta pistä sitä koira itse tappolistalle.
Ei ne nyt mitään koneita ole. Kalvaa osaa CIA-miestä ja naista varmasti moni asia.
jotka tulivat USA:sta hän 4-5 vuotta sitten oli niin huonossa kunnossa, että piti olla letkuissa. Ellei joku ole tappanut häntä, hän on kuollut sairauteensa tai makaa letkuissaan kotimaassaan Saudi-arabissa tai ihan periaatossa missä vaan vaikka Teksasissa. Eikä voi johtaa yhtään mitään.
Aivan kuin joku Bin Laden olisi ylivertainen nero ja korvaamaton mikäli hänet nyt vain saataisiin kiinni. Pikemminkin on kyse ”Sotapropagandasta” luoda sopivanlainen viholliskuva. Itse asiassa terroristi ovat terroristeja vastaan ja molemmilla on omat listansa, joissa kenttäoikeuttakaan ei tunneta.
Yksi ja kaikkein epätodennköisin vaihtoehto on, että bin Laden on CIA:lta kateissa. Toinen vaihtoehto on, että bin Ladenin olinpaikka tiedetään, mutta häntä ei halutakaan löytää tai ei välitetä löytää. Kolmas vaihtoehto on, että bin Laden on kuollut, mutta USA:lle hän on arvokkaampi myyttisenä terroristina, jota yritetään muka löytää, kuin raatona.
Yhdysvaltojen hihasta vedetty jokeri, jolla "oikeutetaan" nykyiset, että tulevat aluevaltaukset. Luonnollisesti laadenia julkikuvassa "etsitään ja etsitään" tuloksetta. Laadenia "ei löydetä" niin kauan kuin tällä jokerilla on käyttöä - eli aika pitkään.
On muistuttaa ihmisiä siitä, että maailma sotii "terrorismia" vastaan. Maailman todelliset terroristit löytyy Washington D.C:stä.
väittää, että bin Laden on Iranissa. Sitten pitää lähteä hakemaan Osamaa Iranista, niin kuin aikanaan Afganistanistakin!
on vielä feikki bin laden jossain washingtonssa piilo paikassa .. !