Mitä vois tehdä kun pomona on narsistinen leskentekijä?
Mitä
6
765
Vastaukset
- muuttaa
Ei voi vissiin tehdä paljon mitään, niitä on johtavilla paikoilla niin paljon. Hyvä mutta raskaanpuoleinen neuvo: varjele itseäsi ja hakeudu terveempään ympäristöön.
- tehdä
Juu kiitti neuvosta. Hakusessa jo onkin ,vaikka vituttaa lähtee yhden intiaanin takia hyvästä duunista.
- on yhtä
paha esimies. Harhaluuloísuus ilmenee epäilynä, että kaikki muut työyhteisössä toimivat tätä vastaan. Järkevä keskustelu mahdotonta kun ei näe omia virheitään joita toiset joutuu paikkaamaan. Luulo omasta etevyydestä lamauttaa koko työyhteisön toimintaa.
- vaikka
töitä..
- Kesäloman jälkeen
On tainnut lomat loppua ja ihmisillä töihin paluu tuskaista. Oli vissiin aikaa työkoneelta lähetellä viestejä. Lomalainen vielä elokuun =)
Kannattaa joskus katsoo peiliinkin ;) - ideassasi
Kesäloman jälkeen kirjoitti:
On tainnut lomat loppua ja ihmisillä töihin paluu tuskaista. Oli vissiin aikaa työkoneelta lähetellä viestejä. Lomalainen vielä elokuun =)
Kannattaa joskus katsoo peiliinkin ;)Näitä vähättelijöitä ja muka-vitsin vääntäjiä piisaa joka postauksen kohdalle. Ei tullut mieleesi, että viestin lähettäjä saattaa ihan oikeasti tietää mistä puhuu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h352875Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062671Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv302385Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.491904Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141513- 321473
- 271389
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021203- 1771183
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711025