Hei ihan oikeasti nyt kannattaisi lopettaa sellaisten ihmisten paskan puhuminen jotka ei edes tiedä mitään ja ymmärrä mitään. Tiedän muutamia jotka täällä puhuvat paskaa jostain yrityksesta sekä jostain sijoitus jutusta ja itse ovat mukana niissä ja kulkevat tilaisuuksissa mutta ei ole kanttia myöntää täällä että vastustin mutta nyt kannatan.
Lopettakaa jo paskan
puhuminen
4672
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Et tiedä muutamia tai yhtäkään. Heikko yritys. Olet se sama kirjoitustaidoton idiootti, joka komppaa useampaan viestiin samaa bullshittiä. Jos jokus vastustaa, ei se ole sinulta pois. Vai luuletko, että ne idioottit, jotka alalinjaasi lähtisivät, käyvät täällä lukemassa siitä, millaista kusetusta tuo bisnes on? :)
En tarvitse mitään alalinjaa ja ettei vain osunut arkaan paikkaan sinun kohdalla kun noin kiehahdit.
Sinä se idiootti olet ja toiseksi jos minulla olisi alalinjaa niin tuskin ne todellakaan kävisivät lukemassa täällä, kun he tietävät että täällä on pelkät paskanpuhujat jotka luulevat tietävän kaikesta kaiken.
hieno lause tuo -jotka ennen vastusti ja nyt kannattavat. Se on vain aivan mahdoton väite.
Kyllä se yleensä niin menee, että ennen kannatti - sai kynsilleen ja nyt vastustaa.
Sehän tämän keskustelupalstan paras anti onkin, että täällä pörrää puolustelijoita jos jonkinlaisia ja sitten ne häipyvät vähin äänin tai jäävät tälle palstalle vastustamaan kokemuksen syvällä rinta äänellä.
täällä niin moni vastustaa? Eli vahinko on tapahtunut ja sitten itketään? Voi teitä parkoja :) Hankkikaa elämä.... vaikka joku verkosto juttu ;0