Antakaa minulle

Pyrkimykseni on tehdä Huuhaan ennätys. Olen päässyt jo 38 lukukertaan ja yhteen (1) vastaukseen aloituksissani, sekä lukuisia kertoja lähelle näitä lukemia. Älkää lukeko, älkää vastatko, tahdon ennätyksen!
1119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuo antaminen voi tarkoittaa aivan muuta. 38 kertaa on ihan mahdoton. Mulla max on viisi kertaa yössä ja nekin vessakäyntejä. Yksi akka kyllä valehteli, väitti saaneensa puoli tusinaa orkkuja samana yönä. Ei ainakaan minulta, mutta millä helkkarin aikaa se ehtii yöpaidassa tai ilman sitä vieraissa viilettää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennätys kirjoitti:

Pyrkimykseni on tehdä Huuhaan ennätys. Olen päässyt jo 38 lukukertaan ja yhteen (1) vastaukseen aloituksissani, sekä lukuisia kertoja lähelle näitä lukemia. Älkää lukeko, älkää vastatko, tahdon ennätyksen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu