ohjelmat.
Selain: Internet Explorer 5.5 tai uudempi
Windows Media Player 9 tai uudempi
Open office tai Ms Office
Muita ohjelmia ei tarvitse
-paitsi Avast ja joku palomuuriohjelma tietty
NT 4
5
632
Vastaukset
- cxvm,xc
Miksi edes harkitset noin vanhan käyttöäjärjestelmän (ja ohjelmien) käyttöönottoa?
- Toimi.
Kannattaa unohtaa Nt. Jos on ikiWanha kone, niin Win98SE voi olla hyvä ratkaisu. Siinä toimii ainakin Internet explorer 6 ja Firefoxin uusin versio Mediaplayer 9 Open officen uusin versio, tosin vanhan koneen teho saattaa rajoittaa tuon Open Officen uusimman version käyttöä.
- try-me
Ainakin selainohjelma muistaakseni 6.0 käy samoin kun MS Office versiosta en nyt ole aivan varma ja ainakin vanhemman mediaplayerin pitäisi toimia, tämä kaikki vaatii tietysti, että kirjaudut järjestelmän valvijana sisälle.
- try-me
piti tietysti olla: järjestelmän valvojana. Sorry
- siinä toimia
try-me kirjoitti:
piti tietysti olla: järjestelmän valvojana. Sorry
Media Player Classic?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 58869
- 119684
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp79670Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm31584- 35542
- 86517
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante103505- 41481
- 37455
- 70436