ohjelmat.
Selain: Internet Explorer 5.5 tai uudempi
Windows Media Player 9 tai uudempi
Open office tai Ms Office
Muita ohjelmia ei tarvitse
-paitsi Avast ja joku palomuuriohjelma tietty
NT 4
5
632
Vastaukset 5
- cxvm,xc
Miksi edes harkitset noin vanhan käyttöäjärjestelmän (ja ohjelmien) käyttöönottoa?
- Toimi.
Kannattaa unohtaa Nt. Jos on ikiWanha kone, niin Win98SE voi olla hyvä ratkaisu. Siinä toimii ainakin Internet explorer 6 ja Firefoxin uusin versio Mediaplayer 9 Open officen uusin versio, tosin vanhan koneen teho saattaa rajoittaa tuon Open Officen uusimman version käyttöä.
- try-me
Ainakin selainohjelma muistaakseni 6.0 käy samoin kun MS Office versiosta en nyt ole aivan varma ja ainakin vanhemman mediaplayerin pitäisi toimia, tämä kaikki vaatii tietysti, että kirjaudut järjestelmän valvijana sisälle.
- try-me
piti tietysti olla: järjestelmän valvojana. Sorry
- siinä toimia
try-me kirjoitti:
piti tietysti olla: järjestelmän valvojana. Sorry
Media Player Classic?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 102913
- 98866
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki52661Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34615Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.5531- 46525
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää42475- 54468
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle17456- 45447