Seppo Lehto houkuttelee tshetsheenejä

Ylen aamu-uutisten mukaan Seppo Lehdon webbisaitti antoi virikkeen tshetsheeneille hakea turvapaikkaa Suomesta.

Kolminkertainen Eläköön! - Isänmaalliselle Sankarillimme Seppo "rajat auki" Lehdolle.
4408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Seppo haluaa islmilaistaa Suomen

Äänestä

En tunne tätä Seppo Lehtoa. - Mutta olen sitä mieltä, että hädässä olevaa on autettava!

Venäjän vuosisatainen kansanmurha Itskeeriassa on hirveä. - Kotikommareillemme tiedoksi: USAn tjs maan pahojen tekojen esille vetäminen ei tätä asiaa muuksi muuta.

Näidenkin tsetseenien palauttaminen Venäjälle saattaisi heidät todelliseen hengenvaaraan. Ilman epäilystäkään.

Suomi voisi olla näiden todella hädässä olevien suhteen aktiivisempi. Esim Guantanamossa syyttömänä istuvat uiguurit tarvitsisivat turvapaikan.

Äänestä

Älkää kitiskö. Tampereen Sepe on panomiesten aatelia. Nuorena miehenä sepe veteli kaikki kurun ja ylöjärven neidot niin edestä kuin takaa. Paikalliset lerppakullit vahtasi ladon nurkalta kun Sepen perse nousi ja laski monta tuntia päivässä. Siinä sai neitojen mättäät kyytiä Sepen jättimelasta.

En ole aivan varma onko tämä kuva Sepen lapsuudesta. Luultavaa se ainakin on.
http://carcino.gen.nz/images/image.phpi/32109c51/big_baby.jpg?cb=1115204527

Linkki ei ehkä toimi klikkaamalla. Pitää siis kopioida ja...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomeen kirjoitti:

Ylen aamu-uutisten mukaan Seppo Lehdon webbisaitti antoi virikkeen tshetsheeneille hakea turvapaikkaa Suomesta.

Kolminkertainen Eläköön! - Isänmaalliselle Sankarillimme Seppo "rajat auki" Lehdolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu