Kuka olikaan taas oikeassa

http://only4fun.org/~victrox/rpo/index.php?topic=40.0


Eli ei huijausta ei salaliittoja. Ai niin, ette te tuhuon kuitenkaan usko.

No jokatapauksessa teen kampelat ja lähden täälätä joskin aikaa en kokonaan palaan joskus myöhemmin. Toki voitte uskoa salalaliittoihin. Saa uskoa ihan vapaasti,mutta oikea totuus on kuitenkin vain se, että kenossa ei mitään salaliittoja ja huijauksia ole.

4

882

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ------------

      niinkun toi pajatsotarinakin osoittaa ;)!))

    • 3. nainen

      No niin, sieltähän sitä taas rahapelioppaan väeltä Gambler1 taas haki pönkitystä väitteilleen, mutta JÄLLEEN jäi todella laihaksi anti: se että tuon RPO:N henkilön OMA MIELIPIDE, oli se ettei tarvitse huijata oli todella köyhä selitys. Pelkkää toistoa Gamblerin omille jutuille. 1. Se oli vain hänen oma henk.koht. mielipiteensä!
      2. Vertaus pajatson kiristyviin nauloihin oli aivan naurettava.
      3. Hänen mielipiteensä taikka se jo ikivanha perustelu, ettei alhaisten kertoimien vuoksi OLE TARPEELLISTA HUIJATA, eivät todista yhtään mitään. Aivan nollatietoutta taas. Ja vielä kerran : älä jaksa jauhaa salaliitoista, koska ne ovat asiana aivan muuta kuin kenon manipulointi! Et taaskaan pystynyt kuin toistamaan niin itseäsi kuin RPO:n mantroja.

      • Piti lähtee täältä vähäksi aikaa pois,mutta vielä Kysyisin sinulta 3.nainen. muutamia kysymyksiä.

        1. Miksi epäilet, että kenoa manipuloidaan?

        2. Jos kenossa voittokertoimet ovat liian pieniä ja palutusprosentti on onneton ovat aivan nollatietoutta niin mikä tieto on sitten tarpeeksi pätevä tieto todistamaan sen, että kenoa ei manipuloida?????????. Tuntuntuu siltä, että ei minkäänlainen tieto pysty todistamaan sitä sulle, että kenoa ei manipulioda. ?!!!!???


      • 3. nainen
        Gambler1 kirjoitti:

        Piti lähtee täältä vähäksi aikaa pois,mutta vielä Kysyisin sinulta 3.nainen. muutamia kysymyksiä.

        1. Miksi epäilet, että kenoa manipuloidaan?

        2. Jos kenossa voittokertoimet ovat liian pieniä ja palutusprosentti on onneton ovat aivan nollatietoutta niin mikä tieto on sitten tarpeeksi pätevä tieto todistamaan sen, että kenoa ei manipuloida?????????. Tuntuntuu siltä, että ei minkäänlainen tieto pysty todistamaan sitä sulle, että kenoa ei manipulioda. ?!!!!???

        1. Arvontaa ei milloinkaan voida suorittaa manuaalisesti (ei edes tietokoneen kerran hajotessa arvottu) ja siksi että liian paljon on "sattumia" jotka on pelaajalle v--mäisiä ja aina veikalle eduksi.

        2. Lue ed. eli arvonta manuaaliseksi ja tekosyyt pois!

        Ei se rehellisyyden todistaminen ole tuon vaikeampaa niin luulis että veikka jo kaiken epäilyn jälkeen muuttais käytäntöjään mutta kaskummaa ei sitä tee, jottei sampo tyrehtyisi!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      59
      1105
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      861
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      315
      627
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      604
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      598
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      65
      514
    Aihe