Morjesta!
Vieläkö Movettajat on agenttilaukkujen kanssa keskustan/Linja-autoaseman kahviloissa?
Vieläkö Movettajat on agenttilaukkujen kanssa keskustan/Linja-autoaseman kahviloissa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei ole! Movetajat eivät notku jossain hampuusien ja luusereiden kuppiloissa vaan tekevät MAHTAVIA TULOJA, kauppaa kaupan perään ja nauttivat täten saaduista VOITOISTA €€€€€€€ Lopeta sinäkin notkuminen ja tule mukaan MAHTAVAAN MENESTYMISEEN!!!! TEE KAIKISTA UNELMISTASI TOTTA!! MOVE ANTAA SIHHEN VÄLINEET JA LOISTAVAN KOULUTUKSEN!! ALOITA HETI UUDEN ELÄMÄSI ENSIMMÄINEN PÄIVÄ!! YRITTÄJÄNÄ KOHTAAT UPEAT HAASTEET JA NAUTIT 100% TYÖSI HEDELMISTÄ!! Jätä nyt helvetissä oravanpyörät ja sossunluukut ja ala MENESTYÄ \o/ €€€€€€€€
Perus movelainen
-ei osaa kirjoittaa
-ei osaa laittaa caps lockii pois päältä
-ei tiedä liiketaloudesta tai yrittäjyydestä mitään
-matala koulutustaso
-muuten vaan helposti manipuloitava
Kiitos! Kyllä LUXUS elämä style kiinnostaisi...miten pääsisin alkuun? Riittäisikö 990euroa?
Kiva kun löytyy tuollaisia kavereita jotka tahtovat filpittömästi auttaa toisiakin MENESTYMÄÄN.
Morjesta!
Älä ole noin negatiivinen...se voi olla sullakin ainoa este että et itse MENESTY?
Oikealla asenteella sustakin voi tulla miljardööri, ihan oikeasti! Soittelet vaan aluksi kaikki sun kaverit läpi...
Sanot että ois kiva tavata pitkästä aikaa...mennäänkö kahville? :)
"Ohan siitä tosiaan pitkä aika kun ollaan nähty viimeksi, mutta en kiitos lähde mihinkään vm:ään mukaan."
Tuo on nykyään perusvastaus itselläni kyseiseen kysymykseen. VM kouluttajien kannattaisi vaihtaa jo levyä. 20v vanhat konstit eivät enää pure jos firmakin pysyy vain 2 vuotta pystyssä. Tuo firman kestoaikakin kertoo hyvin sen että kenestäkään ei tule vm:llä miljardööriä.
Mistäkö erottaa oikean miljardöörin ja wannabe miljonäärin? Siitä että miljardöörillä on omistuksessaan vähintään 10 tuottavaa firmaa ja wannabe miljonäärillä vain t:mi jolla pyörittää pahaista verkostomarkkinointia.