Porvoon parhaat?

Kerro turistille Porvoon parhaat kirppikset, joihin kantsii mennä hyvän tavaran ja vaatteiden toivossa.
1308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi!

Mun mielestä ei kannata tulla kattoo mittään kirpiksiä täältä porvoosta...aika monta on lopetettu, ihan keskustassa on miljoonatori (aika surkee) ja teollisuusalueella on toinen (ehkä vähän parempi mut ei oikee näkemisen arvoien) Mutta ainahan voi löytää jotain kirpikselle niin on tosi tosi iso fani ja haluaa katso kaikki ne menoks vaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirppisfani kirjoitti:

Kerro turistille Porvoon parhaat kirppikset, joihin kantsii mennä hyvän tavaran ja vaatteiden toivossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu