SABOTAASI PIMENSI RUOTSIN

3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ennen tosikoitoksia. what next? pankkien, lento- ja junaliikenteen tietoliikenneyhteydet, maakaasuasemat, jne...

Äänestä

soneran yritysnumerot poikki, ei vaan kehdata myöntää, että se oli sabotaasi. Muka sähkövika, hahhahhaa.

Äänestä
  • Mutta ei se ketään kiinostaisi!


    Nyt puhutaan siitä mitä meidän halutaan tietävän!


    Ei siitä mitä maailman menossa todella tapahtuu!


    Outo "yhteen sattuma" tämä hölmö kuva häly jostain kuvasta joka on jostain filmistä!

    Tekihän USA joidenkin kertomusten mukaan kuu käynnit jossain hollywoodin studiossa, miksi Venäjä ei saisi myös tehdä jotain!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Television kirjoitti:

Tiistaina

http://www.verkkouutiset.fi/juttu.php?id=112541

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu