http://video.google.co.uk/videoplay?docid=4245543104558523838
V E R I chip
4
332
Vastaukset
- 37. asteen pösilö
Toivottavasti tuo siru laitetaan kaikille juu es ein kansalaisille. Sittenpähän tiedetään missä nuo kalvit liikkuu maailmalla pahojaan tekemässä...
- New World Order
... sillä mikrosirun on tarkoitus levitä joka paikkaan maapalloa, jokaikisen ihmisen ihon alle. Tämä kehitys on jo lähtenyt liikkeelle USA:sta ja tulee aikanaan rantautumaan myös Eurooppaan. Suomi saattaa tässä toimia edelläkävijänä, meillä kun ollaan niin kännykkäkansaa, että.
- Käteen tai otsaan
Muistetaan kuitenkin että maailmassa on todella suuri joukko Kristittyjä jotka todellakin kieltäytyvät ottamasta kuolemankaan uhatessa fyysisiä merkkejä käteen tai otsaan.
Tämä vain on fakta.
Tottakai näennäiskristityt ja pakanat tms ateistit ottaa vaikka mitä merkkiä päästäkseen baariin juomaan viinaa.
Olet aivan mitä tahansa mieltä "uskovaisista", niin jopa Amerikoissa se Bible-belt väki ei ota edes Bushin pyytämänä itseensä merkkejä. Kuolevat oikeasti mielummin. Ja tulevat pitämään vielä suurta ääntäkin jos projekti etenee.
Aidossa kristillisessä opetuksessa tuo "pedon merkki" on hyvin tunnettu käsite. Jotenka todella mahdotonta nähdä yhdenkään tunnustuksellisesti kristityn ottavan jotain chippiä käteen tai päähän. Kannattaisi tutustua asiaan jos sitä epäilee.
Tästä tullaan vielä näkemään mielenkiintoisia tilanteita, sitä en kiellä. - tracking implant..
Kun se tarkemmin on controlling implant..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h402899Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062681Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv352411Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.501918- 311719
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141513- 321473
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021213- 1771183
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711025