Vihreät nouskaa

taisteluun...

Kommunistien ajauduttua kriisiin,ei ole enää ketään,joka kävisi taistoon hyvän puolesta,pahaa vastaan.
Vihreät ovat ainoa aate ja puolue joka voi pelastaa maamme pahalta.Vihreiden tulee ryhtyä taisteluun kaikkien eläinten puolesta,kaikkien eläinten tulisi sallia elää elämäänsä niin pitkään,kun se luonnon lakien mukaan muuten jatkuisi.
Vihreät ovat saavuttaneetkin suurta menestystä taistelussa Liito-oravien puolesta.Ihmishenkiä on tarvinnut uhrata ainoastaan muutama kymmenen,lähinnä vastuttaessa Turkuun rakennettavaa moottoritietä,jonka valmistumista on voitu hidastaa muutamalla vuodella.
Se että autot ovat joutuneet kayttämään vanhaa ja vaarallista tietä ei ole vihreiden syytä,autoilijoiden tulisi käyttää yleisiä kulkuneuvoja, jotka ovat huomattavasti turvallisempia.

1

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anaali

      Puoli etenee ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1104
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      824
    3. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      18
      649
    4. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      616
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      68
      577
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      104
      574
    7. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      54
      537
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      522
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      48
      503
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      437
    Aihe