Tämän palomiehen mukaan WTC7 tulee väistämättä romahtamaan, ja ihan itsekseen.
http://www.youtube.com/watch?v=3HLDgjYuRHk
http://www.youtube.com/watch?v=3HLDgjYuRHk
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kun oikea palomies tietää jo etukäteen että WTC7 tulee alas, onko hän siis valehtelija?
Eikös ammattimies tiedä?
Aivan oikein arvioi palomies, että WTC7 tulee alas. Tosin syytä sortumiseen ei tiedä 911 komissio eikä liioin asiaa tieteellisesti tutkinut NIST. FEMA arvioi, että tulen ja vaurioiden aiheuttama romahdus on äärimmäisen epätodennäköinen selitys.
Miksi sitten WTC7 sortui? Ehkä olisi aika riippumattoman tutkimuksen, koska edes NIST ei ole pystynyt romahdusta selittämään 6 vuodessa. Ehkä olisi aika antaa selvitystyö ammattlaisille... Koska tieteellistä selitystä WTC7 romahtamiselle ei ole, on salaliittopiireissä kehitelty useita salaliittoteorioita. Erään version mukaan WTC7 täytyi heikentää sisäisillä räjäytyksillä ennen varsinaista alas ottamista. Näinhän tehtiin myös WTC1 ja 2 torneissa. Todisteena sisäisistä räjäytyksistä on lukuisat kädettömät ja jalattomat ihmiset mm. kerroksissa 20-30 sekä kellarikerroksissa. Palomiesten lausunnot todistavat ihmisten raajarikot ja valtavan räjähdyksen hisseissä jonka lähistöltä tuli vastaan ihmisiä joiden nahka roikkui mm. naamasta.
Pensylvanian pellolle päätynyt ja ilmassa räjäytetty lentokone oli tarkoitettu WT7 seinään.
MUTTA - jotain meni poskelleen? Siinä on varmaan oltu kuumana haettaessa ratkaisua, että mitäs nyt tehdään - talo on täynnään räjähteitä?
:D
Heh, siellä tosiaan on NWO:lla ollut hikiset paikat, että mitäs nappia nyt pitäisi painaa kun seiska täynnä termiittiä ja pommeja?! Johan sen nyt tajuaa heikompikin, että jokin meni vituiksi ja pahasti, sillä seiskan räjäytyksessä ei ole sitten niin mitään järjen häivää. Ja vielä kaiken huipuksi itse omistaja antaa haastattelun jossa myöntää talon räjäytetyn alas. NWO:lla vituttaa niin että tänne asti huokuu :D
Videolla selvästi kuulee kuinka toinen "oikea palomies" sanoo että siellä oli toinen räjähdys "there was a 2nd explosion". Liekö tuo valepalomies oli palkattu näyttelijäksi tuohon 9/11 propagandadokumenttiin debunkkaamaan 9/11 myyttiä.
Valepalomiesten kertomuksia?
Tulihan se sieltä: Jos et ole samaa mieltä kanssamme, olet Bushin palkkaama kätyri. Kyllä maailma on sitten yksinkertainen paikka.
Järjestön fasismi johtaa väistämättä siihen että saamme heidän haluaman uuden maailmanjärjestyksensä.
Siellä vääräuskoiset tapetaan, kuten ovat jo uhanneet.
Mikäli et kumarra Lucifer Change:n päämiestä ja ota hänen merkkiään, olet tuomittu kuolemaan.
" Videolla selvästi kuulee kuinka toinen "oikea palomies" sanoo että siellä oli toinen räjähdys "there was a 2nd explosion". Liekö tuo valepalomies oli palkattu näyttelijäksi tuohon 9/11 propagandadokumenttiin debunkkaamaan 9/11 myyttiä"
Pesen käteni tämmöisistä "valepalomies" -puheista. Muistakaa virkkaajat, että tuo "valepalomies" on vain yksittäisen salkkarin näkemys asiasta.