Tämän palomiehen mukaan WTC7 tulee väistämättä romahtamaan, ja ihan itsekseen.
http://www.youtube.com/watch?v=3HLDgjYuRHk
Palomiehen kommentti WTC7:sta
9
619
Vastaukset
- Ihmeessä jo
Kun oikea palomies tietää jo etukäteen että WTC7 tulee alas, onko hän siis valehtelija?
Eikös ammattimies tiedä? - rekisteröi oma nimimerkki
Aivan oikein arvioi palomies, että WTC7 tulee alas. Tosin syytä sortumiseen ei tiedä 911 komissio eikä liioin asiaa tieteellisesti tutkinut NIST. FEMA arvioi, että tulen ja vaurioiden aiheuttama romahdus on äärimmäisen epätodennäköinen selitys.
Miksi sitten WTC7 sortui? Ehkä olisi aika riippumattoman tutkimuksen, koska edes NIST ei ole pystynyt romahdusta selittämään 6 vuodessa. Ehkä olisi aika antaa selvitystyö ammattlaisille... Koska tieteellistä selitystä WTC7 romahtamiselle ei ole, on salaliittopiireissä kehitelty useita salaliittoteorioita. Erään version mukaan WTC7 täytyi heikentää sisäisillä räjäytyksillä ennen varsinaista alas ottamista. Näinhän tehtiin myös WTC1 ja 2 torneissa. Todisteena sisäisistä räjäytyksistä on lukuisat kädettömät ja jalattomat ihmiset mm. kerroksissa 20-30 sekä kellarikerroksissa. Palomiesten lausunnot todistavat ihmisten raajarikot ja valtavan räjähdyksen hisseissä jonka lähistöltä tuli vastaan ihmisiä joiden nahka roikkui mm. naamasta.- esitän, että
Pensylvanian pellolle päätynyt ja ilmassa räjäytetty lentokone oli tarkoitettu WT7 seinään.
MUTTA - jotain meni poskelleen? Siinä on varmaan oltu kuumana haettaessa ratkaisua, että mitäs nyt tehdään - talo on täynnään räjähteitä?
:D - anti-nappi
esitän, että kirjoitti:
Pensylvanian pellolle päätynyt ja ilmassa räjäytetty lentokone oli tarkoitettu WT7 seinään.
MUTTA - jotain meni poskelleen? Siinä on varmaan oltu kuumana haettaessa ratkaisua, että mitäs nyt tehdään - talo on täynnään räjähteitä?
:DHeh, siellä tosiaan on NWO:lla ollut hikiset paikat, että mitäs nappia nyt pitäisi painaa kun seiska täynnä termiittiä ja pommeja?! Johan sen nyt tajuaa heikompikin, että jokin meni vituiksi ja pahasti, sillä seiskan räjäytyksessä ei ole sitten niin mitään järjen häivää. Ja vielä kaiken huipuksi itse omistaja antaa haastattelun jossa myöntää talon räjäytetyn alas. NWO:lla vituttaa niin että tänne asti huokuu :D
- Tollo_Peloton
Videolla selvästi kuulee kuinka toinen "oikea palomies" sanoo että siellä oli toinen räjähdys "there was a 2nd explosion". Liekö tuo valepalomies oli palkattu näyttelijäksi tuohon 9/11 propagandadokumenttiin debunkkaamaan 9/11 myyttiä.
- Sisältävät myös
Valepalomiesten kertomuksia?
- abc_cba
Tulihan se sieltä: Jos et ole samaa mieltä kanssamme, olet Bushin palkkaama kätyri. Kyllä maailma on sitten yksinkertainen paikka.
- Näemme vielä
abc_cba kirjoitti:
Tulihan se sieltä: Jos et ole samaa mieltä kanssamme, olet Bushin palkkaama kätyri. Kyllä maailma on sitten yksinkertainen paikka.
Järjestön fasismi johtaa väistämättä siihen että saamme heidän haluaman uuden maailmanjärjestyksensä.
Siellä vääräuskoiset tapetaan, kuten ovat jo uhanneet.
Mikäli et kumarra Lucifer Change:n päämiestä ja ota hänen merkkiään, olet tuomittu kuolemaan. - supersalkkari
" Videolla selvästi kuulee kuinka toinen "oikea palomies" sanoo että siellä oli toinen räjähdys "there was a 2nd explosion". Liekö tuo valepalomies oli palkattu näyttelijäksi tuohon 9/11 propagandadokumenttiin debunkkaamaan 9/11 myyttiä"
Pesen käteni tämmöisistä "valepalomies" -puheista. Muistakaa virkkaajat, että tuo "valepalomies" on vain yksittäisen salkkarin näkemys asiasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624303Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653506Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1551829Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251714Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991447Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133957Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18865Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235864en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115855