sun kuva
yäk tylsää
ihan(a)seko
5336
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kuva
^O^
=
itte soot tuossa
*(oo)*
tossa on viivi
>()<
tossa eagless
jane
o(oo)o
kytäle
ö(ää)ö
mallinukke
o(uu)o
ilottu
(hmmm)
ihana ihan ite
joo no en tiedä kuhan piirsin
( )
o o
.
-
ja tossa on toi mun pelätin viivi tuu ny kattoon eikö se ookkin komee
viivi tää epäilee että on seonnu---kaikkee sitä ihminen tekeekin aikansa kuluksi----ei kyllä ny pitää mennä jatkamaan elämää
viivi joko kävit tuomaroimassa karaokea
mä en voi nyt ottaa tota sun kommenttia takasinkaan, kun en ollu kirjautuneena ennen kun sanoit "ääneen". Hienoja kelejä on pidelly.
Mites sä tosta mallinukestakin sait noin näköisen? Sillä on aina tommonen vilunki ilme, kun se ei tiedä mihin kattois, kun tytöt kävelee ohi topeissaan. Se kattoo ihan kaikkia naisia - jopa minua?! :o :o
Kyllä se sitten rauhoittuu kun talvi tulee ja vedetään paksummat palttoot päälle.
Mites sun pelätin, onks se oikeesti ton näköinen, silmät roikkuu... ai kun noi on hiukset... noi tossa... hmmm... joo onhan se näköinen, kun nyt oikein tarkkaan katsoo.