mistä öljyä etsitään seuraavaksi, nyt ollaan ajauduttu jo kinastelemaan pohjoisnavan öljystä, kusinen paikka, vai haluaisiko joku olla töissä pohjoisnavalla, häh???
Öljyesiintymät käy vähiin...
11
438
Vastaukset
- Öljy S.Heikki.
70-luvulla sanottiin öljyn loppuvan 80-luvulla.
80-luvulla öljyn piti loppua 90-luvulla. 90-luvulla öljyn piti loppua 2000 luvulla jne.jne...
Öljyä vaan riittää:)))- Kusiset paikat jäljellä
En väittänyt, että öljy loppuisi.
- niin, että
et ymmärrä asioita. Pohjoisnapa on pelkkää jäätynyttä merta ja jään alla suolavettä. Kuten mainitsin, et ymmärrä tuollaista asiaa.
- jäät on sulanut
Sitten siellä voi öljyä porailla ja aaltoja ihailla.
- Kusiset paikat jäljellä
Näin voi käydä.
- eipä
ihailla enään jääkarhuja!
- KAATUNUT...
Öljyn ja ryöstettävien öljytulojen vuoksi, mutta ei tässä vielä kaikki:
Vain kaatuneet immppperialistin sotilaat lasketaan. Toinen mokoma syntyy sotatantereille ujutettujen "turvapalveluiden" henkilötappioista. Irakissakin näitä veitikoita on lahdattu tuhansin ja taas tuhansin. Mutta näistä veitikoista impperialisti ei erillistä laskuria pidä. Muistathan nekin kaksi suomipoikaa, jotka heti irakin sodan alussa....
Kaatunut impperialisti on silti kaikkein paras impperialisti, eikö totta.- on paras
kommunisti!!!!!!!
- maistanut
on paras kirjoitti:
kommunisti!!!!!!!
käristettyä impperialistia, se on hyvää....
tosin, mitä ilmeisimmin geenimuunneltua ! - tehokas....
maistanut kirjoitti:
käristettyä impperialistia, se on hyvää....
tosin, mitä ilmeisimmin geenimuunneltua !"lääke", eikä siinä omaisuudetkaan tuhoudu!!!!!!
- olet syönyt
tehokas.... kirjoitti:
"lääke", eikä siinä omaisuudetkaan tuhoudu!!!!!!
brittiläistä possua, ja sinuun on anglojen oireyhtymät jo tarttuneet.
Käristetty impperialisti on vain irakilaisten herkkua, sitä ei europöytiin liikene. Sitä vastoin brittilihaa näytetään suorastaan haaskattavan.
Nyt alan ymmärtää anglon aggressiivisuuden syntylähteet. Voisivatko ne tarttua meihinkin, Ari?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658