Linus Torvalds vastaa Rauni-Leena Luukasen esittämään kysymykseen mikrosirujen mahdollisista haittapuolista. Videosta päätellen se on kuvattu lähempänä 90-lukua. Tietääkö joku mistä tapahtumasta on kyse ja milloin?
http://www.youtube.com/watch?v=Az4p3mRMAWU&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=Az4p3mRMAWU&mode=related&search=
Vastaukset 6
Vanhimmat
Taitaa Liima haluta että kaikilla olisi tatuoituna se GPL otsaan tai käteen.
skeptisiä ihmiset ovat tuttua ja turvallista maailmankuvaa uhkaaville asioille. Videon lopussa yleisö purkaa epämiellyttävän jännityksensä räjähtämällä nauruun ja aplodeihin. Äkkiä takaisin turvalliseen oravanpyörään, jonka jälkeen kaupan kautta kotiin tekemään ruokaa.
Paranoidi skitsofreeenikko tai vitun tyhmä. Kumpi lie aivan sama koska lopputuloskin on samanlainen eli täyttä paskaa.
väkisin, voin vakuuttaa että elämä ei ole helppoa sen jälkeen. Viranomaiset lukevat ajatukseni, liikeni jopa uneni tietokoneelaan. Joudun käyttämään vahvaa mielialalääkitystä asian kestämiseksi.
> Viranomaiset lukevat ajatukseni, liikeni jopa
> uneni tietokoneelaan.
Viranomaiset saavat aikaan ajatuksesi, liikkeesi ja unesi.
Ei ole viranomaisia, ajatuksia, liikkeitä, tai unia.
Vain loputon määrä 1 ja 0 jossain simulaation syvydessä.