Putinin kuva photoshopattu

Kun sitä vähän tutkii niin näkee selvästi että on Terminator-elokuvasta.

http://iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1421646

Tisut on aika hyvin muuneltu.
1172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Paskat mitään shopattu on.
Olet vain kateellinen panettelija.

Eihän toi ole mikään arnoldin stereoidi keho.

Tuo on kuva Venäjän presidentistä, joka on 54 vuotias.

Ja näemmä pitää kunnostaan hyvää huolta. : )

Naiset! kertokaa mielipiteenne, että onko Putin mielestänne seksikäs?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Kun sitä vähän tutkii niin näkee selvästi että on Terminator-elokuvasta.

http://iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1421646

Tisut on aika hyvin muuneltu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu