Sillälailla

Tosi asia on se että mä olen JT ja mulla on rahaa ku roskaa.. imekää siitä!
3213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osuit mahaan. Onko nyt kivaa. Olen aina puolustanut teitä ja nyt alat herjata mua??? Mutta luulen että et oo todistaja ,vaan joku pelle.

Äänestä
  • Hämeenlinnassa nähdään..

    Äänestä

  • Reppurit kirjoitti:

    Hämeenlinnassa nähdään..

    Oot todistaja ok, ja oon kerran käynyt jopa siellä hämeenlinnassa. Komee paikka. Täytyy myöntää että en oo itsekkään pers aukinen. Rahaa on ja osakkeita, joten tasoissa ollaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Reppurit kirjoitti:

Tosi asia on se että mä olen JT ja mulla on rahaa ku roskaa.. imekää siitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu