Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

nainen ja rintakarvat

Minä olen järkyttynyt!! Onko muilla naisilla rintakarvoja?? Minulla on ja tuntuu että ne lisääntyy koko ajan enemmän. Olen yrittäny nyppiä pois, mut ei auta ku kasvaa takasin. Olen 18. Voiko epillerit vaikuttaa tähän? niitä oli jo kyllä ennen kuin aloitin pilleritkin mutta tuntuu että nyt on vain enemmän... mitä teeeen!!?
62559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vastaa kyllä.
asia on niin kuin kuvailit ja kun jättää pillerit
mitäs si tapahtuu, että parepi karvaiena.

Äänestä

....anna kasvaa.
Miehet pitävät luonnollisen karvaisista naisista.

Äänestä
  • Ole huoleti.
    On paljon miehiä jotka pitävät naisista ihan au naturelle, kainalokarvoineen päivineen!
    Tämä karvaton muovimaailma on pornoteollisuuden synnyttämää ja elää aikansa, luonnollisuus palaa pikkuhiljaa takaisin.

    Äänestä

  • Jabejarski kirjoitti:

    Ole huoleti.
    On paljon miehiä jotka pitävät naisista ihan au naturelle, kainalokarvoineen päivineen!
    Tämä karvaton muovimaailma on pornoteollisuuden synnyttämää ja elää aikansa, luonnollisuus palaa pikkuhiljaa takaisin.

    "luonnollisuus palaa pikkuhiljaa takaisin" - Just joo. Sitten Suomessa ei syödä enää pizzaa eikä kebabia, ajellaan hevosilla ja kynnetään pellot käsin... Juna meni jo!

    Äänestä

Jep jep. Mulle kasvoi teininä yksi rintakarva, ihan tuohon tissien keskelle väliin. Se oli siinä yksikseen kauan. Nyt oon 40 ja risat, ja mulla on 8 rintakarvaa. Se on enemmän kuule kuin monilla miehillä! ;-)

Äänestä
  • Lääkäriltä saa vaivaan tujumpia e-pillereitä. Itselläni kasvoi muutama partakarva ja järkyttävät reisikarvat mutta HIRSUTISMIIN on apu. E-pillerit kuten diane nova tai sen rinnakkaislääkkeet (halvempia)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksioiiimiksii kirjoitti:

Minä olen järkyttynyt!! Onko muilla naisilla rintakarvoja?? Minulla on ja tuntuu että ne lisääntyy koko ajan enemmän. Olen yrittäny nyppiä pois, mut ei auta ku kasvaa takasin. Olen 18. Voiko epillerit vaikuttaa tähän? niitä oli jo kyllä ennen kuin aloitin pilleritkin mutta tuntuu että nyt on vain enemmän... mitä teeeen!!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu