Maaseudun ihmiset ettehän

osta ILTALEHTEÄ niin paljon se on teitä pilkannut..

Toivoo pikku ja isotakki, loka!
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kahdesta en luovu.

Äänestä
  • keskustaa sitä suuremmalla syyllä, mutta Iltalehteä emme osta.

    Äänestä

  • ÄÄNESTETÄÄN kirjoitti:

    keskustaa sitä suuremmalla syyllä, mutta Iltalehteä emme osta.

    Paljon tulee poliittisen sisällön muuttua,ennenkuin tuota arvotonta puoluetta voi kannattaa.Mulle ja perheellemme riitti keskustan alasajot ym,homo ja lesbolait Vanhasen kaudella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vahingossakaan kirjoitti:

osta ILTALEHTEÄ niin paljon se on teitä pilkannut..

Toivoo pikku ja isotakki, loka!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu