Roope Turusta

Mua on jäänyt vaivaamaan se, kun hävisin ns. kokonaan. Olisin pyytänyt jo aiemmin anteeksi, mutta onnistuin hukkaamaan numerosi ja oven taaksekaan en enää olisi löytänyt. Aamukahvilla olin luonasi pitkälti yli vuosi sitten, tokkopa enää muistatkaan. Mutta jos ei muuta, niin kovasti ainakin pyydän anteeksi. Häviämiseni johtui monesta syystä, yksikään niistä ei johtunut sinusta millään lailla. Anteeksi tyhmyyteni ja kivaa kesänloppua sulle ja tyttärellesi.
10640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

minkä ikänen ja niminen tää tyttö on? ja kerro vähän millanen tää roope,jotai tuntomerkkei.tiijän yhen en tunne

Äänestä
  • se nimi lukee ilmoituksessa. Roope on 30 jotain, en muista tarkkaan. Karun näköinen, mut lyhyen tuttavuuden perusteella sisältä jotain aivan muuta.

    Äänestä

  • kysyin tämän työtn eli hänen lapsensa nimeä???? onko hänellä muita lapsia kuin tämä yksi?

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    kysyin tämän työtn eli hänen lapsensa nimeä???? onko hänellä muita lapsia kuin tämä yksi?

    nimi mieleen. Päiväkoti-ikäinen tytteli hänellä kuitenkin on. Enkä lähtis tänne lapsen nimeä laittamaan vaikka muistaisinkin. Ja tietääkseni hänellä on vain tämä yksi lapsi. Tai mistä sitä tietää... tämän reilun vuoden aikana on saattanut tapahtua vaikka mitä :)

    Äänestä

  • No siinähän kirjoitti:

    se nimi lukee ilmoituksessa. Roope on 30 jotain, en muista tarkkaan. Karun näköinen, mut lyhyen tuttavuuden perusteella sisältä jotain aivan muuta.

    Mukava heppu! Ja tatska on ja iso! Mutta valitettavasti taitaa olla vaihtanut maatakin. Olisko jossain euroopassa! Aika tunnettu heppu ja varmasti jää mieleen, ei vain sun vaan luulen että moni muukin kaipailee!

    Äänestä

onko hän isokokoinen ja tatskoja

Äänestä
  • isokokoinen, mutta tatskoista en tiedä, kun olin oikeesti vain aamukahvilla. En "aamukahvilla". Fiksu kaveri ja siksi mua jäänyt vaivaamaankin, kun itsekin pyrin olemaan aina fiksu myöskin. Mutta tokkopa uskoo minua enää, kun vasta nyt sain aikaiseksi huhuilla miestä... Mutta kun tämä tyttö mokailee, niin siinä on uskomattomia käänteitä :)

    Äänestä

vaan olisin halunnut pyytää anteeksi tyhmyyttäni ja tylyyttäni. Ei sit vissiin mene perille, jos mies on pienen tyttärensä kanssa jopa maata vaihtanut (yh-iskä kun on)? Mutta jos nyt joku (oikeasti herran tunteva)hyvä tuttunsa näkee tämän, niin kertoo multa terveisiä. Ei muuta. En vonkaa tms. Olen varattu nainen ja onnellisesti sitäkin.

Äänestä
  • No huh huh..

    Äänestä

  • ja kahvilla!! kirjoitti:

    No huh huh..

    Mut en ollu silloin varattu. Ähäskutti ja lälläslää. Puhalletaan tää leikki poikki. Eiks näitä ilmoituksia saa poistettua tai jotain?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Satu aamukahvilla kirjoitti:

Mua on jäänyt vaivaamaan se, kun hävisin ns. kokonaan. Olisin pyytänyt jo aiemmin anteeksi, mutta onnistuin hukkaamaan numerosi ja oven taaksekaan en enää olisi löytänyt. Aamukahvilla olin luonasi pitkälti yli vuosi sitten, tokkopa enää muistatkaan. Mutta jos ei muuta, niin kovasti ainakin pyydän anteeksi. Häviämiseni johtui monesta syystä, yksikään niistä ei johtunut sinusta millään lailla. Anteeksi tyhmyyteni ja kivaa kesänloppua sulle ja tyttärellesi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu